• turunç masa projesi ile belediyeciliğe yeni bir soluk getirmiş başkandır. kendisini ve turunç masa ekibini gönülden kutluyorum. gerçekten sorunun takipçisi olup çözümlenene kadar peşini bırakmıyorlar. ülkemizin ümit uysal gibi siyasetçilere çok ihtiyacı var.
  • muratpaşa belediye başkanlığında ilk döneminde turunç masa, komşu kart, yeraltı çöp konteynerları ve asfalt - kent mobilyalarını kendi üretmesi ile olumlu bir izlenim bıraksa da belediyeye işi düşenlerce çok olumsuz eleştri alan, işlerin yürümediği, memurların ukalalaştığı, torpilin ve rüşvetin kendini belli ettiği kısmır bir belediyecilik anlayışına sahip başkan.
    muratpaşadan kaldırım, mazgal, asfalt hizmeti almak için doğalgaz kazılarının bitmesini bekleyen mahalleler var. (merak eden 115 sokakta yağmurlu bir günde yürüsün)
    muratpaşa sürekli kazı olsun sürekli asfalt döşensin istemiyormuş tek seferde halledilmesi daha doğruymuş da doğalgaz firması da iyice nazlandı 2018 sonuna kadar tüm muratpaşaya gelecek olan doğal gaz gelmedi, gelmeyecek ve daha bazı mahallelerde kazılarının planlaması bile yapılmadı.
    yeni açılan kültür merkezine de türkan şoray ismini vermesi ile tüy dikmiştir.
    bu özgüven ve sarsaklık chp'nin muratpaşada saksı koysa seçim kazanabileceğini bilmesinden kaynaklanıyor.
  • pazar yeri mevzuları ümit uysal'ın sorunu değil yalnız. elmayla armut karışmasın birbirine.
    bu türkiye'nin sorunu. anca bir ulusal seferberlikle çözülür mü onu da bilmem . öte yanı lafı güzaf .antalya'nın her yanındaki pazarlarda durumlar aynı , inanmayan gider bakar. kimin salahiyetinde olduğu farketmiyor.

not : bu ümit uysal'la görüşmek gerçekten kolay gençler. her çarşamba sabahı vatandaş masası kuruyor belediyede . turunç masadan randevu filan almadan gittik biz sıkıntı yaşamadık .başkanın muhabbeti de güzel anti parantez.

not2 : metropol %90 demiş memnuniyete. yani şimdilik vatandaş hoşnut. bu uysal bir-iki dönem daha götürür muratpaşayı bana kalırsa .
  • partisinin üzerinde oy alacak bir başkandır efendim. antalya'nın kıymetlisidir. yolu açık olsundur.
  • sonraki yerel seçimlerde büyükşehir belediyesine aday gösterilmesi gereken güzel insan. insanların sorunlarını dinleyen ve en önemlisi bu sorunlara çözüm üretmeye çalışan başkan gibi başkandır. bazıları gibi boş şov yapmaz işini yapar.
  • antalya büyükşehir belediyesine aday olursa oyum kendisine.
  • 19 mayıs kutlamaları çerçevesinde cumhuriyet meydanında sıla konseri düzenlemiş ve açılışı nazım hikmet şiiriyle yapmıştır.
    fener alayı,kortej ve konsere katılım çok yüksekti. antalya tarihine geçen büyük bir kalabalık ellerinde bayraklarla bu coşkuyu yaşadı. teşekkürler başkan. emin adımlarla ilerliyorsun, bu şehre yakışıyorsun.
  • adaylık başvurusu yapan ve 2024 de aday yapılırsa oy vereceğim kişidir. başkası aday olursa oy vermem büyük ihtimalle.
  • böcek'e resti çekmiştir.

büyükşehir için adaylığını koydu.
  • bana her gün sevgilimden daha çok mesaj atan insan. ayrılmak istiyorum ümit.
hesabın var mı? giriş yap