şükela:  tümü | bugün
 • hesabı hacklenen umitcan uygunun mesaj kutusu. şu ülkedeki kadınlar harbiden sevecek değil de öldürecek erkek arıyor, helal süt emmiş adamların hepsinin amına koydular. millet feministler saldıracak diye merhaba demeye korkuyor aynı asansöre binmiyor, ama bunlar gibileriyle konuşuyor anlamak imkansız. bu arada ben normal karşılıyorum. sen kimsin; nazik, düşünceli, kalbi kırılmasın isteyen, mesafeli yaklaşan, kısaca medeni insan gibi ilişki kurmaya çalışan birisin. bu, bu tür kızların gözünde banellik, sıkıcılık arz ediyor.
  diğer tarafta heyacan var ama türk kızı ilişkide heyacanı çok yanlış anlıyor.

  görsel
  görsel
  görsel
  görsel
  görsel

  edit: kullanıcı adları sansürlendi.
  edit2: sansürsüz halini atmayacağım, boşuna mesaj atmayın.
  edit3: diğer konuşmalar eklendi.

  görsel

  görsel
  görsel
  görsel
  görsel
  görsel
  görsel
  görsel
  görsel
  görsel
  görsel
 • şu mesajları görüp de olayı tüm türk kızlarına genellemek demek kıskançlığın ve hiçbir şey yaşayamamış olmanın net itirafıdır.

  milyonlarca kadın arasında böyleleri de var. günaydın.
 • bu kızlar sonra öldürülüp bir köşeye atılınca da duyar kasılıyor. piçin ne olduğu zaten aylardır orada burada belli, ona rağmen buna yaklaşan kadınlara diyecek bir şey yok.

  seçimlerini doğru yapmayan kadınlar çok umrumda değil.
 • sosyal medya ile hayatlarını ifade eden bir jenerasyon ve dünyadayız. şöhretin iyisi kötüsü olmadığının kanıtıdır. katil olmakla suçlanan bu çocuğun 40 bin takipçisinin olması diğer her şeyden daha önemli! bunu türk kadını / erkeği olarak sınıflandırmak sadece karşı cinsiyete karşı güttüğünüz hamaseti giderir. ne yazık ki sorun toplumsal erozyonumuz, sorun hepimiziz.

  gerçekten black mirror dünyasına az kaldı. boku yedik.
 • amın geniş mi ne aq. he geniş 3 artı 1 ebeveyn banyolu
 • insanlara karşı olan güvenimizi, iyi niyetimizi,samimi ve güzel duygularımızı her şeyimizi ama her şeyimizi yok ettiniz, yazıklar olsun size.
  erkek ya da kadın fark etmez, böyle insanlara lanet olsun.
 • burada mesajların içeriğine takılanlar olmuş da bence asıl mevzu başka. böyle birine sempati duyup kendileriyle böyle konuşmasına fırsat veren kadınların sonları benzer olunca üzülmeyeceğim.
 • pü size yazıklar olsun cidden. anası babası olsam bileklerimi keserdim. kızlar, kadınlar, bacılar artık hangisini üstünüze alınırsanız vazgeçin bu sevdadan böyle giderse fuhuşa zorlanabilir ve dayaktan öldürülebilirsiniz. ailenizi göz önünde bulundurun böyle saçma işler yaparken ve vazgeçin.
 • ümitcan uygun kim diye düşünen varsa, 2-3 ay kadar önce ankara'da bir kızcağızın cinayetinin en önemli şüphelisi.

  bilmeyen varsa bir google'layın, şaşıracaksınız.
 • (bkz: feministlerin uğramadığı başlıklar)

  edit: tek tük uğrayan çıkmış, ama onlar da ya özelden "ne alaka bizle" diye mızmızlanırlar ya da buraya entry girerler "1-2 tane kadın böyle diye hepimizi bir tutamazsınız" diye. ama işlerine gelince de "siz erkekler şöylesiniz, böylesiniz." diye genelleme yaparlar. çifte standardın dibine vurup hala özeleştiri yapmaktan kaçarlar. kendini eleştiremeyen kimseyi eleştiremez anlamıyor musunuz?

hesabın var mı? giriş yap