şükela:  tümü | bugün
 • hesabı hacklenen umitcan uygunun mesaj kutusu. şu ülkedeki kadınlar harbiden sevecek değil de öldürecek erkek arıyor, helal süt emmiş adamların hepsinin amına koydular. millet feministler saldıracak diye merhaba demeye korkuyor aynı asansöre binmiyor, ama bunlar gibileriyle konuşuyor anlamak imkansız. bu arada ben normal karşılıyorum. sen kimsin; nazik, düşünceli, kalbi kırılmasın isteyen, mesafeli yaklaşan, kısaca medeni insan gibi ilişki kurmaya çalışan birisin. bu, bu tür kızların gözünde banellik, sıkıcılık arz ediyor.
  diğer tarafta heyacan var ama türk kızı ilişkide heyacanı çok yanlış anlıyor.

  görsel
  görsel
  görsel
  görsel
  görsel

  edit: kullanıcı adları sansürlendi.
  edit2: sansürsüz halini atmayacağım, boşuna mesaj atmayın.
  edit3: diğer konuşmalar eklendi.

  görsel

  görsel
  görsel
  görsel
  görsel
  görsel
  görsel
  görsel
  görsel
  görsel
  görsel
 • şu mesajları görüp de olayı tüm türk kızlarına genellemek demek kıskançlığın ve hiçbir şey yaşayamamış olmanın net itirafıdır.

  milyonlarca kadın arasında böyleleri de var. günaydın.
 • yeni tanıştığı kızlara "amın dar mı, geniş mi?" diye soran mahlukatın sosyal medya hesabının ele geçirilmesi durumu.

  edit: noldu, halkın kahramanı müge anlı takip etmiyor mu bu olayı? yoksa rabia naz vatan cinayeti gibi kalın duvarları görünce kırsaldaki ensestlere mi geçiş yaptı konular? bilmediğim ve izlemediğim için merak ettim.
 • milyonlarca kadın içinde milyonlarca böylesi de var. lol. gel de genelleme yapma. kalite azınlık olmuş memlekette.
 • amınla memelerinle domal aynaya karşı derken, neyden bahsettiğini çok merak ettiğim şahsın mesajlarının hacklenmesi durumu.

  aferin kızlar bravo sizlere, böyle devam edin. analarınız babalarınız üzerinize titriyor sizin, siz inatla yarın bir gün dayak yiyip ağlaya ağlaya döneceğiniz şeyler yapın.
 • bu kızlar sonra öldürülüp bir köşeye atılınca da duyar kasılıyor. piçin ne olduğu zaten aylardır orada burada belli, ona rağmen buna yaklaşan kadınlara diyecek bir şey yok.

  seçimlerini doğru yapmayan kadınlar çok da sikimde değil. hak ettiğiniz gibi yaşayın ya da ölün.
 • sosyal medya ile hayatlarını ifade eden bir jenerasyon ve dünyadayız. şöhretin iyisi kötüsü olmadığının kanıtıdır. katil olmakla suçlanan bu çocuğun 40 bin takipçisinin olması diğer her şeyden daha önemli! bunu türk kadını / erkeği olarak sınıflandırmak sadece karşı cinsiyete karşı güttüğünüz hamaseti giderir. ne yazık ki sorun toplumsal erozyonumuz, sorun hepimiziz.

  gerçekten black mirror dünyasına az kaldı. boku yedik.
 • amın geniş mi ne aq. he geniş 3 artı 1 ebeveyn banyolu
 • insanlara karşı olan güvenimizi, iyi niyetimizi,samimi ve güzel duygularımızı her şeyimizi ama her şeyimizi yok ettiniz, yazıklar olsun size.
  erkek ya da kadın fark etmez, böyle insanlara lanet olsun.
 • burada mesajların içeriğine takılanlar olmuş da bence asıl mevzu başka. böyle birine sempati duyup kendileriyle böyle konuşmasına fırsat veren kadınların sonları benzer olunca üzülmeyeceğim.