şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bir vesileyle tanışma şerefine nail olduğum, her denk gelişimizde içinde çokça hatıralarımın da barındığı bir enrico macias şarkısını bana hatırlatan guzel insan. ekşiye dair iyi ki dediklerimden..
  • yaşadığı şehrin soğuk, ayaz gecelerinde, kalbinde barındırdığı anılarla dinlediği ve sevdiği şarkıları yazarken; biraz buruk, belki sitemkâr duygularla şahsıma kattığı müzik deryasında beni benliğimle muhatap eden başarılı yazar..
    adını bilmediğim şarkıları dinlerken bir anda geçmişime gidip, çok güzel hatırlarımı bana yeniden yaşatma başarısı kendisine aittir..

kocaman sevgiler..

tanım: okuyabileceğiniz geniş ve farklı müzik arşivine sahip, en güzel duyguların dile dökümü şarkılar paylaşan über yazar.. pek eskiden badimdir.. sevilir.. :)
  • galiba bal kendisi.. galibası fazla hatta.. bunu yazmadan edemedim..
    kalpkalpkalp var burada.. daha fazlası da var ama hepinize söylemem*..

huzur veren, tatlı mı tatlı, balımdır artık.. buraya sevildiğini yazıp gidiyorum.. yine geleceğim ama*..
  • ablaların en fahrisi, en ablası en cana yakını. hep var olsun.
  • çok cana yakın birisi olduğunu düşünüyorum :) hep var olsun.
  • "cana yakın" iddiası doğrudur. dost canlısıdır. tutumlu biridir. edebiyata duyduğu yoğun ilgi ise aşikâr.
  • sayesinde mitoloji konusundaki eksikliğimi fark ettiğim kişi.normalde her konuştuğum kişi hakkında yazmam ama kendisi sohbetiyle bunun dışında kaldı.sohbetiyle akşamımı güzel kılmıştır.ayrıca genç çiftlere yol gösterecek bir ilişki uzmanı da olabilir bence.:) neyse güzel sohbeti olan kültürlü bir birey.sözlükte az olan cinsten.
  • bayramımı ve yeni evimi ilk kutlayan kişi. sabah mesajını görünce ah ulan iyi ki var ama neden yanımda değil ki sarılırdım ben ona dedim. müzik arşivi harika. ( hatta paylaştığı çoğu şarkıyı indirip beğenip içselleştirip ortamlarda kendi müzik zevkimmişçesine satıyorum *) kalbiyle , ruhuyla tam bir (bkz: umittaciri) benim hala umudum var burada güzel insanlar var. ezelden beridir badimdir öyle de kalacaktır.
  • reklamımı yapmış beni övmüş allah’ım pek mesudum.
    tabak boş yollanmaz
    bugün neler yazmış diye merak ettiklerimden. aynen kelimesinden nefret etmesem bir çok yazısının altına imza niyetiyle atardım kesin.
    cici yazar*
  • (bkz: #79261429) abla yaaa... *