şükela:  tümü | bugün
  • sporun her türlüsü ile ilgili olan şu naif yüreğim için ince bir mutluluk sebebidir. kimse takım otobüsü görmeyi ummaz tabi ki ama bazen görürüz. hem de bazen hiç beklenmedik yerlerde görürüz. bir tek bende mi oluyor nedir, görünce de insan küçük bir heyecan yapıyor. büyük takım küçük takım hiç farketmez. hemen fotoğrafını çekip arkadaşlarıma atıyorum. neden yapıyorum bilmiyorum ama beni mutlu ediyor.

mesela geçen bizim evin sokağında kastamonuspor'un takım otobüsünü gördüm. hemen karşı kaldırıma geçip sigaramı yaktım. kebapçıdan çıkan futbolcuların takım otobüsüne binişlerini izledim. dar paça eşofmanlarıyla ağızlarında kürdanlarıyla bindiler otobüse. gerçekten şiir gibiydi. bir keresinde de iş çıkışı altınordu'nun takım otobüsünü görmüştüm. uzun yıllardır görmediğim iyi bir dostumu görmüş kadar huzur bulup, 15 dk peşinden gitmiştim. ne güzel ya takım otobüsleri. renkli renkli kaplamaları, takım logoları mis gibi.
  • yeri gelip yolunuzu değiştirip takip etmenize, hatta yanına doğru geçip kornayla takımınızın tezahüratlarından birisine ritim tutmanıza sebep olabilir.