şükela:  tümü | bugün
  • gerek sözlüklerde olsun, gerekse arkadaşlarımızın bizim mahalle konseptinde belirttiği ortamlarda dinimiz islamın ve ümmet kavramını komünist ideolojiyle harmanlayıp, çoğu ait olduğu etnisiteye, kimisi de devlet tarafından zamanının konjonktüründe yapılmış hatalara binaen türkiye'ye ve özelde türk milletine hakaret etme hakkını dinimize dayandırarak ikinci bir yol olarak islamcı kürtçülük yapmaktadır.

    işin garibi ise bu zavallılar bunu yaparken kendilerini kamufle ettiklerini sanmalarıdır. zaten bulunduğu ortamın gazıylada sistem düşmanı şuursun siyasal islamcılarda hayasızca bu trene vagon olmaktadırlar. biz sizin maskenizin altındaki yüzü görüyoruz arakadaşlar. bu memleketteki gerçek müslümanlar ve islam alimleri de bu zokayı yutmazlar. ben bu arkadaşları balkanlarda misyonerlik yapan vahabilere benzetiyorum. kendi sapık kafa yapınızı islama atfetmeyi, zira yemiyor.

    allah tez zamanda size akıl ihsan etsin zira sonunuz kötü.
  • böyle altan tan gibi mehmet metiner gibi bir şey
    (ara: böyle gibi bir şey)
  • bu gün nevruz'u çiçek böcek barış ortamında gösterildiği ortamda bolca gördüğümüz sinsi kahpeler.
  • türk milletine ve türkiye cumhuriyeti devletine düşman, emperyalistlerin köpekliğini yapmak için ümmetçiliği kullanan hain, şerefsiz.