şükela:  tümü | bugün
  • kendisi alanında çok başarılı bir konuşma terapistidir.

hem mutluluğumu hem de minnetimi paylaşmak istiyorum; yeğenim konuşamıyordu. yada çok az kelime kullandığını söylesem daha doğru olur. günlük hayatta günde 5 -10 kelime ifade ederken 6 aylık terapi süreci sonunda artık parkta yaşıtları ile tanışabiliyor, oyunlar oynuyor.

konuşamadığı için hep çekingen ve ürkekti. ailesi ümmühan erkoç’a bir şekilde ulaştıklarında çok umutları da yoktu. yine de şans denemek için gittiler. sonrası ise azimli ama her geçen gün heyecanlı bir süreçti. annesi ve babasının tekrar içten güldüklerini gördüm. dedesi, anneannesi, ben...

bir çocuğun hayatını değiştirmekle kalmadın aynı zamanda bir aileye güneş oldun. karamsar günleri unutturdun. ne kadar teşekkür etsem azdır...

edit: soranlar için websitesi https://www.ireterapi.com/
  • uzun yıllar amerika’da okumuş; biri türkiye’de, biri amerika’da olmak üzere iki farklı alanda lisans diploması bulunan, bunun yanında boston’da yükseklisans yapmış konuşma terapisti. new york’ta da çalışmış ve orada çalışma izni bulunmaktaymış. 2011 den bu yana nişantaşı’ndaki merkezinde hizmet veriyor.
  • türkiye’nin 1 numaralı konuşma terapisti. başka yerde birkaç yıl süren tedaviyi kendisinden 1 ayda alabilirsiniz.