şükela:  tümü | bugün
  • ulan gün geçmiyor ki insanlığımdan utanmayayım.
    size ne diyeyim ben? ne diyeyim bre allahsız kitapsızlar? hiç mi vicdanınız yok be?!
    insan suretine bürünmüş yaratıklarla aynı havayı solumaktan, onlarla aynı haklara sahip olmaktan ben bıktım. yeter artık!
    doğru düzgün bir hayvan hakları yasası gelmesi lazım ki bu canilerden temizlensin toplum.
    bugün bir kediyi öldüren, yarın bir insanı da öldürür. yazık insanlığımıza, yaşadığımız hayata yazık!
    kediyi ''pisi pisi'' diye çağırıyor ve boğarak öldürüyor ........

küfür etmemek ne kadar zormuş böyle zamanlarda! böyle zamanlarda derdini küfürsüz anlatabilmek ne zormuş!!

görüntüleri izlemek isteyenler buraya tıklayabilir. ancak izlemenizi tavsiye etmiyorum.
  • umarım en kısa sürede cezasını çeker orospu evladı. gerçi alacağı en ağır ceza 250-300 liralık para olur bu ülkede.
  • böyle şerefsiz allah korkusunu yitirmiş aşağılık insanlarla aynı havayı solumak bana acı veriyor.
  • yine mi ya yine mi!
  • (bkz: istanbul gaziosmanpaşa'da kediye tecavüz)
    bilemiyorum altan. .. yaşanmaz hale geldik iyice
  • memlekette ceza meza yok, kaç kere yaşandı bu olaylar. sakaryada katledilen köpekler, yakın zamanda yaşanmış kediye eziyet eden asker ve kedi evlerinin yakılması.
    radikal islamcılar 2005lerde hep ''satanistler kedi kesiyor'' diye bağırıp olay çıkarırlardı, şimdi satanist kim sizce? kedi evlerini yakanlar kimin kitlesiydi?

medeni, aydın toplumun artık agresif eylemci bir güruhu yok. bu yüzden piçler istediklerini yapıyor ve elini kolunu sallayıp kurtuluyorlar.
    eskiden verilen tepki sopayla tekmeyleyken şimdi ise sosyal medyadan iki laf ile bitiyor.
    problem bu işte...
  • katildir. bir insanı boğarak öldürmek ile bir hayvanı boğarak öldürmek arasında hiçbir fark yoktur.
  • izlemediğim videoya konu olmuş orospu çocuğu...

geçenlerde yolda boynunu bükmüş hasta bir kediyi alıp iş yerime götürdüm. sonra veterinere götürüp zorlu şartlar altında bir şekilde iş yerimde bir süre baktım. 500 liraya yakın aşılarına, ilaçlarına para verdim. viral bir enfeksiyon kapmış olduğu için daha fazla para dökmem ve onu izole ederek büyütmem gerektiğini öğrendim. evde kedi besleyen biri olarak benim için hastalıklı bir kediyi büyütmek imkansızdı.

efendim bir şekilde, araya giren güzel insanlar da sayesinde kediyi sahiplendirdim. sahiplenen baba kızın çok da güzel bir fotosu var kedimizle.

hal böyleyken bu ve benzeri orospu çocuklarının da aramızda olması beni çok derin düşüncelere sevk ediyor.

3-5 lira para cezası az, çok verilse ödemeyecek muhtemelen bu orospu çocukları ama bence aylığa bağlayıp hayvanlar için oluşturulan bir fona aktarılsa bu paralar, yeni barınaklar, daha güzel imkanlar bence daha mümkün...