şükela:  tümü | bugün
  • ulan gün geçmiyor ki insanlığımdan utanmayayım.
    size ne diyeyim ben? ne diyeyim bre allahsız kitapsızlar? hiç mi vicdanınız yok be?!
    insan suretine bürünmüş yaratıklarla aynı havayı solumaktan, onlarla aynı haklara sahip olmaktan ben bıktım. yeter artık!
    doğru düzgün bir hayvan hakları yasası gelmesi lazım ki bu canilerden temizlensin toplum.
    bugün bir kediyi öldüren, yarın bir insanı da öldürür. yazık insanlığımıza, yaşadığımız hayata yazık!
    kediyi ''pisi pisi'' diye çağırıyor ve boğarak öldürüyor ........

küfür etmemek ne kadar zormuş böyle zamanlarda! böyle zamanlarda derdini küfürsüz anlatabilmek ne zormuş!!

görüntüleri izlemek isteyenler buraya tıklayabilir. ancak izlemenizi tavsiye etmiyorum.
  • umarım en kısa sürede cezasını çeker orospu evladı. gerçi alacağı en ağır ceza 250-300 liralık para olur bu ülkede.
  • böyle şerefsiz allah korkusunu yitirmiş aşağılık insanlarla aynı havayı solumak bana acı veriyor.
  • uzattığı elden şefkat göreceğini düşünerek teslim olan canlıya bir gram vicdan göstermeyen şerefsiz, yarın kim bilir kimlerin de canını yakacak.

bu tipler için hayat hep, ezberlenmiş kurallar. bu ite anası babası kedilerin, köpeklerin tekmelenip öldürülecek yaratıklar olduğunu öğretiyor... o da aynı şekilde devam ediyor. bir gram empati, vicdan, sorgulama yok...

aynı adam, hayatın her anını da benzer ezber kurallarla yaşıyor. büyü, evlen, düğün yap, karına yüzük al, karını döv, çocuklarının hayatını sik, kumara, rakıya paraları bayıl, yaşlan, geber.

bunun kadın versiyonu da işte karşınıza çıkıp, benimle evlenmek için şu mücevheleri getirip şu düğünü yapacaksın diyen kadın. aynı ezberler, aynı duygusuz robot yaşamlar.

bir tanesi videoya takılmış izledik. bunlardan sayısızını çevrenizde görebilirsiniz, dönüp de kimse bakmıyor bile.
  • yine mi ya yine mi!
  • (bkz: istanbul gaziosmanpaşa'da kediye tecavüz)
    bilemiyorum altan. .. yaşanmaz hale geldik iyice
  • memlekette ceza meza yok, kaç kere yaşandı bu olaylar. sakaryada katledilen köpekler, yakın zamanda yaşanmış kediye eziyet eden asker ve kedi evlerinin yakılması.
    radikal islamcılar 2005lerde hep ''satanistler kedi kesiyor'' diye bağırıp olay çıkarırlardı, şimdi satanist kim sizce? kedi evlerini yakanlar kimin kitlesiydi?

medeni, aydın toplumun artık agresif eylemci bir güruhu yok. bu yüzden piçler istediklerini yapıyor ve elini kolunu sallayıp kurtuluyorlar.
    eskiden verilen tepki sopayla tekmeyleyken şimdi ise sosyal medyadan iki laf ile bitiyor.
    problem bu işte...
  • fare boklu kurabiyeye talim etmek istemiyorsanız, kedi en çok ümraniye'ye lazım.