şükela:  tümü | bugün
  • son zamanlarda çok duyduğumuz ve benim duydukça kahkaha attığım bir kelime. daha iyi bir kelime bulunamadı mı ya? ya da bu kelime kullanılıyordu da ben mi duymadım.
    (bkz: lord of the viruses : the return of the umraher)
  • yeni bir umut sarıkaya karikatürü. dilerim ki naber dergi'nin yaklaşmakta olan sayısından olsun.
  • (bkz: tatilciler)
  • herkes umrecilerin kaçmasını konuşuyor ancak şeyma subaşı'nın yanındaki herif yurtdışından gelmesine rağmen kyk yurdunda karantinaya alınmadı. evlerinden çıkmamaya söz vermişler. (bkz: #103618959)
  • (bkz: ahahahahahhahahaha)

saçma sapan ve sonradan uydurulan çöp bir kelime. bir anda ortaya çıktılar ve ülkenin nasını sktiler gibi bir algı var şu an..

(bkz: dinbaz) (bkz: dinci) arabistana gidip 50 bin tl döviz bırakıp, sonra da ankara'daki mis gibi öğrenci yurtlarını beğenmeme gibi özellikleri de vardır.
  • büyük bir samimiyetle hac farizesini yerine getirenlerden ayrı tutulması gereken kitle.

farz olmayan bir ibadeti turizme çeviren, ihtiyacı olan birine yardım etmek, fakir bir öğrenciye burs vermek ya da yetimin elinden tutmak yerine,

birikimini, ibadet kisvesi altında yapılan turistik bir geziye, sevap point kasmak için harcar.
  • (bkz: virüsyayan)
  • yüzyıldır birçok mücadeleden alnının akıyla çıkmış türkiye cumhuriyeti'ni dize getirecek "imanlı, dürüst" müslüman dede ve ninelerdir.

kamu görevlisine tükürerek mikrop saçmak, karantinadan kaçıp bütün ülkeyi tehlikeye atmak gibi şark kurnazı bencilliğinin birinci sınıf örneğini taşırlar.

stres altındayım, afedersiniz kendimi tatmin edeceğim, aklıma tüküren ümreci dedelerin türkiye'ye vereceği yıkım geliyor., hem gülüyor hem sinirleniyorum.
  • suçlu değillerdir.

suçlu olanlar onları virüs tehditine rağmen umreye gönderen diyanet işleri başkanlığı ve dönen ilk kafileye karantina uygulamayan sağlık bakanlığıdır.

edit: kaçmaya çalışanlar, görevini yapmaya çalışan polislere tüküren küfür edenler hariç.
  • yaramazlık yapan çocuklar gibi şendik.

yer beğenmeyen onlar,
    çamura yatan onlar,
    polise tüküren onlar,
    otobüs ayarlayıp firar eden yine onlar.

not: tabi tümü için olmayıp, yukarıdakileri yapanlara sözümüz.