• gamze özçelik’in geçmişi hakkında konuşan insanlar şu harika işler için neden susarlar anlamam. dernek hakkında çok bir bilgim yok ama en azından dikkat çekilip reklamının yapılması gerekiyor.
  • kurban bağışında; tarafıma video gönderilsin seçeneği sunarak bağışçılarına karşı güvenirliliğini arttırmıştır. umarım derneğin adı hiçbir zaman lekelenmez, bizi utandırmaz.
  • gana'da yaptıkları hz.fatima kardeşlik okulu ile tanıdığım güzel vakıf.şuan afet bölgelerinde sıcak yemek dağıtıyorlar. destek olmak için acil yazıp 8628'e göndermeyi unutmayalim.

edit : gazze ile ilgili güzel işler yapan yardım derneği. allah emeği geçenlerden razı olsun.gazze'de sıcak yemek dağıtımına devam ediyorlar. katkıda bulunmak isteyen arkadaşlar sayfalarını inceleyip bağışta bulunmayı unutmayınız.

gazze veya acil yazıp 8628'e gönderebilirsiniz.

https://umudakosanlar.org.tr/proje/gazze
  • eşimle beraber son 3 senedir kurbanı kesmemize vesile olan dernektir kendileri. her kesimden sonra sms ile bilgilendirme ve video gönderdikleri için bana güven vermiştir. gercekten gıdaya cok ihtiyacı olan yerlerde kesiyorlar gibi görünüyor. eger bir falso vermezlerse yine kendilerinde kestireceğiz seneye diye planlıyoruz. tabi net bilemiyoruz ancak gercekten hakkaniyetle kesim yapiyorlarsa kendilerine tesekkuru borc biliriz. allah hayirlarini kabul etsin...
  • kızılay’ın bağışladığımız kanları devletin hastanelerine parayla sattığını öğrendikten sonra kurbanımı teslim ettiğim dernektir. allah kabul etsin inşallah
  • henüz bir falsosu olmadığı için adına sayfalarca entry girilmemiş, gamze özçelik tarafından kurulmuş olan dernek. umarım hiç falsosu olmaz.

koronavirüs sebebiyle işinden olup yardıma muhtaç duruma gelen insanlara yardım amaçlı 600bin tl ön bütçe ayırdıklarını duyurmuşlar. haber linki

türkiye'nin stk gücü gerçekten inanılmaz. lobi yapamıyoruz, politika geliştiremiyoruz, strateji geliştiremiyoruz ancak stk faaliyetleri inanılmaz başarılı. garip ülkeyiz gerçekten.
  • nedense bana epey güven veren dernek. kurban bağışı yapmak için sitelerine girdim ancak kontenjan dolmuş. kısmet.
  • bu yil kurban bayraminda benim de bagis yaptigim gönüllü kurulustur. afrika`da yardim bekleyen insanlara mutluluk ulastiriyorlar.
  • yurtiçinde ve yurtdışında insani yardım faaliyetleri yürüten, gamze özçelik tarafından kurulmuş dernek.

afrika'da su kuyuları açmaktan gıda kolileri dağıtmaya, yetimleri giydirmekten başarılı öğrencilere eğitim bursu sağlamaya, zekat dağıtmaktan iftar yemekleri vermeye kadar çok geniş bir hizmet alanları bulunmakta.

bağışta bulunmak için:

https://umudakosanlar.org.tr/
  • afrika’da açtıkları su kuyuları ile tanıdığım dernek. çevremde yardımda bulunup kuyu açtıran insanlar da oldu. derneğin bir falsosunu da görmedik şimdilik. *
hesabın var mı? giriş yap