şükela:  tümü | bugün
  • aslında sorunsal falan yazıp, tam bir ekşici gibi olabilirdim ama bu bildiğin büyük bir sorun. erkeklere özel klozetlerin geliştirilmesi lazım.
    düğmeye basınca klozetin üzerindeki tek kullanımlık muşambayı döndüren otomatik tuvaletler var mesela ama ne derece güvenebilirsin ki? yaşadığın ülke türkiye. aynı muşambayı tekrar tekrar kullandırtıyorlarsa sanırım kimse şaşırmaz.
    tuvalet kağıdını harmanlayıp önce güzelce siliyorsun sonra bir iki kat klozetin üzerine seriyorsun.
    kalkarken o kağıtlar kıçına, baldırlarına yapışmış oluyor. üstelik taharet musluğunu açtığın zaman üstünü başını batırma ihtimalin var. hemen söyleyeyim penisi aşağı doğru sarkıtmak tahmin ederseniz her zaman yapılabilecek bir yöntem değil. onun da altına kağıt koysanız veya sarmalasanız. sıçarken işeme şansınızı yok etmiş oluyorsunuz. çünkü o şekilde idrar kaçarsa penise sidikle yapışmış tuvalet kağıdı hoş olmuyor.
    önün, arkan tuvalet kağıdı çiş, bok, musluk suyu. en iyisi içinde tut evde sıç. montla sıçmak bile daha kolay.
    alaturka tuvalet nispeten daha iyi ama onda da kıçını yıkadıktan sonra pantolonu tek elinle nasıl çekeceksin? tuvalete sabunla girip elini yıkadıktan sonra kurulayacak mısın? yoksa sabunsuz suyla ovalayacak mısın nedir?
    sağlık bakanlığından yardım bekliyoruz.
    edit: oha buna benzer bir başlık varmış. (bkz: penisin klozetin iç yüzeyine değmesi)

edit: pantolonumda kobrayla dolaşmıyorum. oturdun mu zaten bir karış mesafe kalmıyor. hepiniz mi yunan heykeli gibisiniz?
    https://i.hizliresim.com/zo6ly3.jpg
  • sen sıçma birader harbi bokunu çıkarıyorsun.
  • bunu dert edip cok entresan bir kompozisyon yazan arkadasa komple bir prezervatifin icine girip oyle sicmasini oneriyorum dememe vesile olan olay.
  • (bkz: penisin klozetin iç yüzeyine değmesi)

yalnız umumi klozetler değil, kendi klozetinizde de insana kendini tamamen pis hissettirecek, sinir bozucu olay.
  • kapıya değmesi konusuna hiç girmeyelim o vakit.
  • başkasınınkini görmeyen kendininkini kobra sanırmış. o kadar büyükse belinize dolayın oğlum. yalandan kim ölmüş ortamlarda 40 cm. dersin kim bilecek.
  • yok, o bi şey değil de; aşağıya doğru sallandırınca suya deyiyo. ben ona çok bozuluyorum.
  • asagi sallandirinca suya degiyor desen tamam helal olsun kardes derim ama genel olarak konusursak penis klozete degiyorsa koca bi gotun vardir. yani penis buyuklugu degil got buyuklugudur. gotunu kucultursen sorun gecer.
  • penisi hidroklorik asitte bekletme gereği doğuracak bir olay.

ev tuvaletinde bile olunca çok tiksiniyorum. umumi tuvalete otursam bir de bu olayı yaşasam kesip atarım.

ek olarak. penis boyuyla kafayı bozmuş insanların bu kadar çok olması ülkedeki her şeyi açıklıyor aslında.
  • kes at o penisi, hayir gelmez bir daha.