şükela:  tümü | bugün
 • pazartesi ve salı günlerinin vazgeçilmez eğlencesi.

  orglarına yapanlar anasına sövmüş gibi davranmasıyla meşhur umut açıkgöz, ekrandan, tek başına tarabya havasını körüklüyor adeta.

  kalite mi? ne kalitesi lan taverna bu. şarkılar mı? eşlik etmek mi? ne mümkün... orijinalleriyle alakası yok, hangi şarkıyı dinlediğini anlamak 20 dakka sürüyor ama olsun amk taverna bu. detone mi sikerler lan ne detonesi taverna dedik ya. eşlik etmek mi? sürükleyicilik mi? fül! alkol mü galon galon içiriyor düzensiz. dans mı? nikah masası çalarsa tabii ki ediyoruz.

  uzun zamandır ekranda olmasına en sevindiğim adam. tv yoksa tabletten, o yoksa telefondan girerim apansız.

  şarkıya başlarken şöyle diyor mesela:
  "güzel dinlemeleriniz, inlemeleriniz olsun dostlarım..."
  sipert.
 • umut gercekten program boyu surukluyor, insanda eslik rtme istegi yaratiyor kendisini tebrik ediyorum. fakat surekli ayni sarkilari soylemesi buyuk bir eksi. ıstenen sarkiya haftaya bakacagim diyor ama bakmadan geliyor. hep ayni parcalar. tembellik yapmasin. kulagi cekilmeli.

  bir sozum de ucankus yonetimine. lan boyle bi program 1 saat mi olur? tavernada ilk 1 saatte insanlar sirtlatindaki montu bile cikarmiyor ortama alisana kadar. uc kadeh iciyoruz tam moda giriyoruz program bitiyor. suresi mutlaka ama mutlaka en az iki saate cikarilmali. yetmiyor, modumuz bosa gidiyor isin yoksa sonra yutube gir. hayir kaybeden siz oluyorsunuz onun icin soyluyorum.

  bi de umut bi daha tarkan sarkisi soylemesin anladik midisi cikmis ama muslum'den sonra tarkan olmuyor. anlamsiz. nafile.
 • programda oldukca sik karsilastigimiz, umut'un elini saclarina yaklastirip uzaklastirarak sesine vibrasyon vermesi enstantanesi kendisinin cok teremin bi insan oldugunu anlamamiza vesile oluyor.
 • dream theater a koysan sırıtmaz.