şükela:  tümü | bugün
  • istanbul radyosunun genç türk sanat müziği sanatçılarından.billur gibi bir sesi var.benim gibi alaturkadan hoşlanmayanlara bile alaturkayı sevdirebilecek türden.
  • mediha sen sancakoglu ve benzerlerinin oncusu oldugu sisko radyo solistleri ekolunu yikmis, bek guzel, pek zarif bir turk sanat muzigi yorumcusudur...
  • her programda solist olarak cikmasi "torpilli"dir suphesini akla dusurse de dinleyince bu fikirden vazgecilen radyo sanatcisi...
  • trt4'de uzun yillar sarki soyledi bu hos insan. o kadar güzel bir gulumsemesi vardir ki insan mest olur izlerken. sesini tarif etmek içinse ilk kasetinin adına bakmaka yeterli.
    (bkz: o dudaklar bülbülleşiyor)
  • trt'nin kadrosundan ayrılarak yoluna kendi başına devam etme kararı alan, çok dik tonlara çıkabilen fakat bazı noktalarda kulak tırmalayabilen bir sese sahip olduğunu düşündüğüm kişi.
  • nişanlısı da kendisi gibi müzikle ilgilenen* inanılmaz bir sese sahip son dönemlerin gözde türk sanat müziği yorumcusu. malesef adı daha çok sansasyonel olaylarla* anılıyor.
  • günay'da huysuz virjin'in sivri dilliliğinden kurtulamamış, sahnede sopa gibi olmakla suçlanmış bağyan.
  • gordum ben bunu, "hulya avsar'in asil isi oyunculuk, herhalde kendisi de farkindadir" diyerek televole dunyasina emin ve basarili bir adim atti kendisi.
  • kim söylemişti hatırlamıyorum ama (perihan mağden olabilir) şöyle bir tanım yapılmıştı kendisi hakkında:
    "sertab erener gibi bakın ne güzel şakıyorum" bakışları olan sanatcı
  • abarti derecesinde ovulmesi dolayisiyle baya bi merakimi celbeden, bununla birlikte dinledigimde sisirildigini dusundugum tsm sanatcisi.tamam, egitimli ,sarkilari rahat soyleyebiliyo ama tsmnin uyandirdigi ruh dinginligini uyandirmiyo sesi.daha cok tuylerimin diken diken olmasina vesile oluyo kendileri.acayip ii piyano tusu sesini taklit ediyo.(hah hah hah hah derken)