şükela:  tümü | bugün
  • 2016-17 sezonunda marseille consolat forması altında attığı 18 golle fransa 3. ligi gol kralı olmuş türk futbolcu.
  • 150.000 euro bonservis bedeli karşılığında fransa 2. lig takımlarından nimes olympique takımına transfer olmuştur.
  • piyano çalabilen futbolcu. hem de akorla beraber. gerçek mi bilemedim ama çok beğendim, çok gıpta ettim. hem sanat hem futbol.
  • geçen sene fransa 3.liginde 16 gol atıp, fransa 2.liginden nimes takımına transfer olan 96 doğumlu gurbetçi forvet. bu sezon şimdiye kadar ligde 3, kupada 1 olmak üzere 4 golü var.
  • kendisi hakkında 35 gün önce yazdığım entry'de ligde 3 golü olduğundan bahsetmiştim. son 3 haftada biri bu akşam olmak üzere 2 kez hattrick yapıp ligdeki gol sayısını 10'a çıkarmış. geçen sene fransa 3.ligi gol kralıydı, bu sezon ilk 12 hafta itibari ile attığı 10 golle fransa 2.liginde gol krallığında zirvede. 96 doğumlu bu gencoyu takipteyim, devam koçum.
  • cenk tosun benzeri bir gelişim gösterebilecek potansiyelli genç kardeşimiz. bunu değerlendirmek lazım. evet.
  • 19 yaşında fransa 5. liginde 10+ gol
    20 yaşında fransa 3. liginde 10+ gol
    21 yaşında fransa 2. liginde yarım devrede 10+ gol yaptı.

zengin bir ailesi olduğu, özel hocalarla falan çalıştığı söyleniyor. eğer bir üst ligde de kendi kendini ıspat ederse yine türkiye olarak hazıra konduk, kaliteli bir gurbetçi daha kazandık demektir.
  • yine hat-trick yapti ve 13e cikardi gol sayisini, bravo diyelim.
  • takımının oynadığı son 3 iç saha maçında da hattrick yapan gurbetçi forvet. allahtan fransa gibi forvetin bol olduğu yerde çocuk. almanya'da olsa bize bırakmazlardı.