• 5 nisan 2015 galatasaray kardemir karabükspor maçı'nda, futboluyla değil, komedi performansıyla alkışı hak eden santrafor.

önce, sağ kanattan ortayla gelen topa, altı pas çizgisinden, kafa vuruşu adı altında topa yaptığı saldırı ve topun dümdüz istikamette dışarı gitmesi ve akabinde üzülmesiyle;

sonra, dar açıdan, topa basıp, kafasını kaldırıp, kaleye bakıp, ölçüp biçip, topu kale çizgisine paralel yuvarlamasıyla;

en son da, yaptğı muazzam aşırtmayla, bugün gerçekten iyi bir performans sergilemiştir.

özellikle bahsetiğim 2. pozisyonu tekrar izlerseniz, staddan, normalde kaçan gollerde çıkan sesin değil, kahkaha sesinin geldiğini duyabilirsiniz.

ulan umut...

ha kötü futbolcu mudur? kesinlikle değildir. seviyor muyuz? seviyoruz ama bugün gerçekten çok güldürdü.
  • oyun esnasında topukla önüne alıp attığı efsane bir çalım var. işte o hareketinin tüm kameralardan çekimini kolaj yapıp youtube'e yüklemek lazım. belki youtube'den oyuncu seçen bir kulübe denk gelir de az çok demeden satarız.

şaka lan. arada gol atabilse güzel yedek aslında. bir de aşırtma yapabilmek için kalecinin elleriyle uzanabildiği mesafeyi de hesaplamak gerektiğini öğrenmesi lazım.
  • umut bulut'un iyi bir futbolcu olduğunu düşünen saygıdeğer ıspartalılar;
    çok koşup pres yapmak gs'de oynamak için yeterli değildir, halk arasında o golü dedem bile atar da ki dede umut bulut'tur, kendisi yaşı itibariyle gelişime açık değildir 32 yaşında yıllık iki milyon euro alıyor, bu para tabi ki benim cebimden çıkmıyor ama yıllık iki milyon euro'ya ve daha azına daha iyi yetenekler oynayabilirdi (vlemincks, abdulrazack traore, welliton, torje, emre güral vs)
  • bugün trabzonspor karşısında sağ kanatta oynayacakmış. anlamadığım hangi özelliği kanat olmaya müsait bu adamın bilemiyorum. topla oynayamaz, hızlı değil, bekine yardımcı olamaz, top süremez, ancak ileride baskı yapılacaksa onu yapar ama artık yaşı nedeniyle onu da yapamıyor. umarım yanıltır bugün beni.
  • zamanında "adım umut değil umutinho olsa bambaşka olur" diyen futbolcu. keşke öyle olsaydı da yabancı sınırına takılsaydın amk.
  • hamza hamzaoğlu'nun şampiyonluğu kaybetmek pahasına sevdiği oyuncu.
  • tam bir survivor futbolcusu. yeni sezona yetişmek için gün sayıyor herhalde.
  • mücadelesine isteğine saygı duyduğum fakat yeteneği galatasaray için eksik olan futbolcu.
  • şişik anadolu takımı topçusu. bir an evvel yerini galatasarayımıza yakışan bir golcüye bırakıp ait olduğu yere dönmesi dileğiyle.
  • sıfır futbol bilgisi olan adam bile bundan futbolcu olmayacağını bilir koskoca galatasaray kulubü bunu daha fark edemedi ya, burada ne desek boş.
hesabın var mı? giriş yap