şükela:  tümü | bugün
  • merhabalar ilk defa başlık açıyorum,

bu tanınan modacı bir adammış ben de bilmiyordum, böyle bir başlık girmemin sebebi; bu insanların böyle çevresini kullanıp başına buyruk bir şekilde istediklerini yapabilmelerine mani olabiliceğimiz bir fikir, bir sistem var mıdır öğrenebilmek..
    + ülkenin adalet sistemine güvenilir mi ?
    - bilmiyorum.

not 1: uzun yazı yoruyor bazen, kısa ve öz anlatmaya çalışıcam.
    not 2: haksızlığa gelemiyorum.

dün gece harbiye'de klein/flamme denen mekanda bir dj performansını dinlemek için gitmiş bulunurken bu arkadaş, o gün tanıştığım arkadaş grubumuzda olan bir kıza, gözlemleyebildiğim kadarıyla alkol vs. yanımızda ki kız arkadaşın istememesine rağmen yürümenin ötesine geçebilecek hareketlerde bulununca ''bu kadarına gerek yoktu ama problem yok seni anlıyorum dedim''. aramızda geçen münakaşa onun kendini hala kanıtlamaya çalışan, ben güçlü bir adamım seni ezerimi ima eden küfür de içeren cümleleriyle ve sonunda da benim ettiğim küfürle sonuçlandı. bunun üzerine elindeki bardağı suratımda patlattı. kaşım patlamış ve suratımda cam çizikleriyle, dayanamayıp ben de ona saldırdım. haliyle tabi kısa zaman sonra güvenlikler <tabiki de> ünlü arkadaşımızı kollayıp beni dışarı çıkardılar. şu anda kaşımda ve kafamda olan dikişlerin izini düşürken aklıma geldi buraya yazmak. darp raporu var, görgü tanıkları var, kamera kayıtlarını bilmiyorum (mekan sahipleri örtpas etmeyi göze alır mı).

olay bu kadar. çoğunluk hayatına devam et siktir et derse de olur, merak ediyorum sadece sizce izlemem gereken yol ne ? mantıklı ve akıllı fikirleriniz benim için önemli.

birlikten kuvvet doğar. saygılar.

not:3 hassas içerik

görsel-2
    görsel-3
    görsel-4
    görsel-5

yurtdışından erişenler için edit: https://drive.google.com/…s_dj4awpw1ugu?usp=sharing

edit: mesaj atan, yardımcı olmak için vakit ayıran herkese teşekkür ediyorum. hakkımı arayacağım.

bir de birçok arkadaş dikkat etmiştir ;
    -kemerimi çıkartıp çıkışını beklerim
    diyen yazarı favlayan kişi sayısı ülkemizin bir yere varamayacağının kanıtı. (#81964710)

ama mücadeleye devam!
  • umut eker kim aq diyenler için amme hizmeti;

edit: vurmayın ben de tanımıyorum elemanı, açtım resmine baktım yok hala tanımıyorum, araştırmak vakit israfı olacağından bu kadarıyla yetinin.

https://im.hthayat.com/…eb3fe34c9b9a01a078e9098.jpg
  • biri benim suratıma bardak fırlatsa, tsihrtu elime alıp poz vermem.
    belimdeki kemeri çözer, elime alır ve dakikaları sayarak mekandan çıkmasını beklerim.
    ben mi anormalim yoksa siz mi bilmiyorum.
  • ben “bizimlesin” diyorum.
  • türkçeni görseydi o bardağı kafanda patlatmazdı.
  • 1- adli makamlarda hakkını ara
    2- sonuç seni tatmin etmezse ve olay içinde soğumazsa aynısını yap. ama sakın ikinci kez dayak yeme ya da kafanı patlattırma.
  • rezalet gibi rezalettir.

ancak görüyorsunuz kızlar ortalama ekşisözlük erkek profili de bu şekilde.

185 esmer kaslı renkli gözlü falan hayal ürünü.
  • hocam adam yakışıklı, sen çirkinsin. bardağı hak etmişsin.

şaka, geçmiş olsun.

ama en azından bir tokatı hak etmişsin. sende tam borç para isteyip geri vermeyecek tip var.
  • bir hata etmiş ve mekanın dışında bekleyip 2. round'a girmeden havlu atmışsın. en azından bacağını kolunu bir yerini keskin bir şey ile çizip, hastanede bıçaklı saldırı deseydin bu adını şimdi duyduğum elemanı akşamında kasten yaralamadan içeri aldirabilirdin. anlatsın derdini anlatabilirse. bu vaka kol gibi girecekti muhtemelen.

tavsiyelerim olabilirdi ama arkadaşım olaydın. (bkz: tck)

kıssadan hisse editi: ezemediğin gücü manipüle edeceksin. zayıflık illa vardır, biraz kayzer söze olacaksın.

iyilik editi: illegal eylem içeren tavsiyeleri public yazarak, gelecekte bu mesele ile ilgili olası bir adli vakada siz de olayın içinde oluyorsunuz böylece sevgili keko suserler.

tecrube editi: savcıya git o halleder diyenler için. ilk tecrübemde bende böyle yaptım. fighting esnasında bir kaç kişiyi evire çevire döverken ense köküne bir cisimle vurulmuş ve akabinde bozulan dengem ile iyi bir dayak yemiştim. herifler of'lu,mafya, hepsi kriminal ve suçlarını da kabul ettiler. pişmanız filan da demediler mahkemede. basit yaralama suçundan bu günün kuruna göre 5 10 bin verip sallana sallana çıktılar. bereket benden şikayetçi olmadılar, zira aynı suç benim için de geçerliydi. muhtemelen ben parayı ödeyemeyeceğim için hapse girecektim.

işte hukuk mücadelesi sırasında en fazla olabilecek şey budur. şimdi belki başkadır bilmiyorum.

durum editi. şimdi daha betermiş. can dündar davasında silahı ateşleyip 2 kişiyi yaralayan herifler 4500 tl ceza almış. bir de 10 taksit yapmışlar. hala hak hukuk guk guk diyenlerin gözlerinden öperim.