şükela:  tümü | bugün soru sor
  • umut eker kim aq diyenler için amme hizmeti;

edit: vurmayın ben de tanımıyorum elemanı, açtım resmine baktım yok hala tanımıyorum, araştırmak vakit israfı olacağından bu kadarıyla yetinin.

https://im.hthayat.com/…eb3fe34c9b9a01a078e9098.jpg
  • biri benim suratıma bardak fırlatsa, tsihrtu elime alıp poz vermem.
    belimdeki kemeri çözer, elime alır ve dakikaları sayarak mekandan çıkmasını beklerim.
    ben mi anormalim yoksa siz mi bilmiyorum.
  • ben “bizimlesin” diyorum.
  • türkçeni görseydi o bardağı kafanda patlatmazdı.
  • 1- adli makamlarda hakkını ara
    2- sonuç seni tatmin etmezse ve olay içinde soğumazsa aynısını yap. ama sakın ikinci kez dayak yeme ya da kafanı patlattırma.
  • rezalet gibi rezalettir.

ancak görüyorsunuz kızlar ortalama ekşisözlük erkek profili de bu şekilde.

185 esmer kaslı renkli gözlü falan hayal ürünü.
  • hocam adam yakışıklı, sen çirkinsin. bardağı hak etmişsin.

şaka, geçmiş olsun.

ama en azından bir tokatı hak etmişsin. sende tam borç para isteyip geri vermeyecek tip var.
  • bir hata etmiş ve mekanın dışında bekleyip 2. round'a girmeden havlu atmışsın. en azından bacağını kolunu bir yerini keskin bir şey ile çizip, hastanede bıçaklı saldırı deseydin bu adını şimdi duyduğum elemanı akşamında kasten yaralamadan içeri aldirabilirdin. anlatsın derdini anlatabilirse. bu vaka kol gibi girecekti muhtemelen.

tavsiyelerim olabilirdi ama arkadaşım olaydın. (bkz: tck)

kıssadan hisse editi: ezemediğin gücü manipüle edeceksin. zayıflık illa vardır, biraz kayzer söze olacaksın.

iyilik editi: illegal eylem içeren tavsiyeleri public yazarak, gelecekte bu mesele ile ilgili olası bir adli vakada siz de olayın içinde oluyorsunuz böylece sevgili keko suserler.

tecrube editi: savcıya git o halleder diyenler için. ilk tecrübemde bende böyle yaptım. fighting esnasında bir kaç kişiyi evire çevire döverken ense köküne bir cisimle vurulmuş ve akabinde bozulan dengem ile iyi bir dayak yemiştim. herifler of'lu,mafya, hepsi kriminal ve suçlarını da kabul ettiler. pişmanız filan da demediler mahkemede. basit yaralama suçundan bu günün kuruna göre 5 10 bin verip sallana sallana çıktılar. bereket benden şikayetçi olmadılar, zira aynı suç benim için de geçerliydi. muhtemelen ben parayı ödeyemeyeceğim için hapse girecektim.

işte hukuk mücadelesi sırasında en fazla olabilecek şey budur. şimdi belki başkadır bilmiyorum.

durum editi. şimdi daha betermiş. can dündar davasında silahı ateşleyip 2 kişiyi yaralayan herifler 4500 tl ceza almış. bir de 10 taksit yapmışlar. hala hak hukuk guk guk diyenlerin gözlerinden öperim.