şükela:  tümü | bugün soru sor
  • la boom ve pizza emirganın işletmecisi.

hakkında entry girilmemesi ilginç.

bir de habere göre tuba büyüküstünün sevgilisi. link1

babası set kebapın sahibi kemal evirgen.

link2
  • paranın verdiği züppelikle gazetecileri silahla tehdit eden korumalar edinmiştir kendine. la boom'a hiç gitmemiştim, backyard, la sirene, taps gibi mekanları tercih ediyorum. bundan sonra da gitmem.
  • nitelikli yağma suçunun cezası 10 yıldan 15 yıla kadar hapis.
    bakalım bu kodaman çocuğunun ailesi araya kimleri sokacak ? kimlere ulaşacak?

olay büyük ihtimalle; zengin bebesinin, tuba büyüküstün'e şekil yapmak için silahlı adamları vasıtasıyla gazeteciyi takip ettirip trafikte önünü kesmesi, silah zoruyla da muhabirin fotoğraf makinesini elinden alması şeklinde cereyan etmiştir. alt sınırı 10 yıl olan bir suç. şimdi uğraşsın dursun.
  • puhahahahaha adamı tutuklamışlar a.k zuahahahahah tuba büyüküstün ben nası bi pisliğe bulaştım diyordur şimdi. adam kıza artistlik yapıcam diye hapse girdi ulan ne komik hayatlar var ya.
  • babasıda zamanında ortağını öldürmekten 20 yıla yakın hapis yatmıştır.
    girdiği yere pek yabancı bir aile değiller yani.
  • klasik mafyatik bir ünlü.
  • tuba büyüküstün'ün uğruna iki çocuğuna rağmen kocasından boşandığı adam.. adam dediysek lafın gelişi.. mafyavari bir şekilde gazetecileri silahla tehdit, darp etmesi heralde tuba'nın çok hoşuna gitmiştir. iyi ki boşandım diyordur..
  • birden şöhret olmuş kişi.
  • duygusal bir yoğunluk sonrası gazeteci şikayetinden vazgeçer bayrama hapisten çıkar.
  • 27 yasinda 100 binlik araba iki koruma tubalar falan. ne guzel amk hayatlar, bi de fotografcinin makinesini elinden silah zoruyla alma.

normalde turk mahkemelerinin fotografciyi hapsetmesi lazimdi ama bir sekilde her gun iki kere dogru gosteren saat gibi bu sefer dogru kisileri iceri atabilmislerdir.

zira bu kadar parasi olan bir adam muhtemelen allem edip kallem edip cezadan yirtar. yine de cok sevindim, muhtemelen hapse girecegini falan hic dusunmuyordu, buyuk sok olmustur, iceride haddini bilecek cok zamani olur umarim.