şükela:  tümü | bugün
  • kaos gl kültürel araştırmalar ve dayanışma derneği ile kaos gl dergisinin pek çok işinden sorumlu olmasının yanında türkiye'de eşcinsel hareket konusunda ayaklı kütüphane gibi bir insandır. hangi bilgiyi nerede bulabileceğinizi söyler, kim ne zaman ne yazmış, kim ne zaman ne demiş pıtır pıtır, sevimli sevimli anlatır.
  • jiyan'la 12 haziran 2011 milletvekili genel seçimleri ve lgbt hareketin siyasal boyutu hakkında yaptığı söyleşi http://jiyan.org/…n-bir-lgbt-hareketi-mumkun-degil/ adresinden okunabilen güzel insan.
  • sözlük camiasında adı pek anılmasa da vodafone arena'nın yapılmasında en büyük payı taşıyan beşiktaş as başkanı.
  • yeni dönemde, beşiktaş transfer komitesi başkanı olan kişi.
  • statta emeği vardır falan eyvallah da, acil olarak transfer işlerinden elinin çektirilmesi gereken kişidir.

kulübün tüm inşaat, tamirat, yenileme işleri verilsin onunla ilgilensin. tesislerden sorumlu olsun.

menajer kankalarından illallah geldi artık.

hoca neredeyse taksim'e çıplak çıkıp "forvet istiyorum" diye bağıracak, kendisi ise bir işi beceremeyip sonrasında "ince eleyip sık dokuyoruz. transfer yapmak için transfer yapmıyoruz" diyecek.

hayır tuğrul'un arşivi bu arkadaşa falan mı miras kaldı nedir yani bunu bir yerlerde tutma çabası?
  • bugün 'erdal torunoğulları'na saldıran feyk hesaplar ve pavalı köpekler bu adam hakkında beni düşündürmeye başladı. mitrovic transferine de bonservisine de çok karşı olmayan biri olarak bugünkü itibarsızlaştırma ezikliği beni düşündürmeye başladı. kendisinin menajerler ile ne tarz ilişkileri var ve sakal alma gibi durumlar yine mi beşiktaş'ın içine edecek diye tedirginim.
  • kafa karıştırıcı transferler yapan başarısız yöneticimiz. acı ama gerçek.
  • kendisinin nasıl beşiktaş yönetiminde yer aldığının ve durup dururken neden transfer komitesinin başına getirildiğinin cevabını merak edenler olursa söyleyeyim. kısaca "yeni türkiye".

bu arada erdal torunoğulları'na karşı twitter'da başlattığı komik saldırıları kimse yemiyor çünkü ikisinin de icraatları ortada.
  • hic de gerekli olmayan "agir stoper" bir adama 4.2 milyon verip, is, bitirici pivot forvet almaya gelince, agzini havaya acmak icin besiktas yönetiminde olmaya gerek yok. bunu az cok maclari izleyen, fm oynayan bir ergen de yapabilirdi.