şükela:  tümü | bugün
  • türkiye'nin açık ara en iyi koçu olabilir.

"olabilir" diyorum, türkiye'deki her koçu tanımadığımdan temkinliyim. ancak, "türkiye'nin en iyisi" gibi iddialı konuşuyorum; işi ve ilişki kurma konularındaki bilgi ve becerisi; 1 saatlik seans ya da verdiği eğitimler sonunda adeta mucize yaratması nedenleri ile. bir sürü farklı insanla birbirinden farklı deneyimlerine birebir şahit olduğum için rahat yazıyorum.

kendiniz ile ilgili bir farkındalık geliştirmek, içeride ya da dışarıda bir yerdeki düğümünüzü çözmek, ilerleme kaydetmek, gelişiminizi görmek ya da sadece soru işaretinize bir cevap bulmak istiyor olabilirsiniz...

çok donanımlı bir koç ve son derece yetenekli bir eğitmen.

imkanınız varsa, umut'u tanımadan ölmeyin.

(bkz: koç)
    (bkz: executive coach)
    (bkz: yönetici koçu)
    (bkz: solaunitas)
    (bkz: koçluk eğitimi)
  • insan kazanmanin ve degerinin ne kadar onemli oldugunu kendisiyle tanistiginizda bakisindan, konusmasindan hemen anlarsiniz. her konuda bilgisi ve ilgisi olan, samimi ve icten davranisiyla en iyi koctur.
  • “ruhumuzun derinliklerinde hep bir arayış, bir yakarış vardır. her birimiz sevgiyi, kabul edilmeyi, ait olmayı ararız. yalnızlıktan ve suçlu olmaktan korkar, tüm enerjimizle kaçarız.

bazen küçük bir tesadüf görevini yapar ve bir anda tüm kaçtıklarımızı ve arayışlarımızı aynı yerde buluruz.

en çok aradığımla, en çok kaçtığımın aynı yerde olması inkar edilemez gerçektir. ancak bildiğimizde değil bulduğumuzda anlarız.”

umut kısa
  • bugün cnn türk gündem özel programında tekrar izleyip konuşma ve mantık algoritmasını beğendiğim birisi. takip etmekte fayda görüyorum.
  • egosu olmayan, dost canlısı, mükemmel yazar.

kitaplarını mutlaka okuyun.

(bkz: aziz)
    (bkz: ahuna)