şükela:  tümü | bugün
  • 2002'de çıkageldi aşk'la müzik dünyasına giren, şimdilerde de duvardaki resimler albümüyle adından söz ettirecek adanalı şarkıcı... ilk albümünde erkin koray'ın gönül salıncağı şarkısının coverı ile aklımızda kalmıştı. ikinci girişiminde söyleyeceği kalbinde ölmeye geldim şarkısıyla yeni bir bu akşam ölürüm vakası yaşanabilir...
  • "neden saçların beyazlamış arkadaş" cover'ında armoni problemi yaşayan şarkıcı. gitar, bas ve davulda yer aldığı söylenen isimler de manevi olarak yer aldı sanırım. böyle acaip bir şeyin ortaya çıkmasına izin vermezlerdi tahminimce.
  • tamam güler yüzlü, sempatik insan eyvallah.
    ancak görünen o ki, saçını uzatıp, küpe takması kendisini rock müziğe mal etmemiz için yeterliymiş.
    şu konuşarock adlı programını ara sıra seyrederim de, be adam, ne bir müzik bilgin, birikimin var.konuk ettiğin grup ve sanatçılarla ilgili topladığın bilgileri bile doğru dürüst sunamazsın.ses, kendine has bir yorum, bir ekstra durum desen o da yok.nedir bu adamın olayı anlayamadım.
  • kendisi ile mecburen karşılaşmak zorunda olduğum için, arkadaşıma sordum, tipi nasıl ? (kalabalıkta tanıyalım ayıb omasın hesabı)
    cevap...pudralı, uçuşan bi herif
    (yeminle 40 kişinin arasında şak diye tanıdım)
  • schiller* e ne zaman gitsem orda oluyo ve de relax bi halde gaste filan okuyo oluyo. sanırım oranın işletmecisi. bi kere de elemanlarına çok pis azar kayarken şahit olup antipatik bulmuşluğum vardır kendisini. bi de bi de müzikal kariyeri bahsi geçen işletmenin kasasının hemen önündeki dizilmiş cd lerde kalmış gibi görünüyor.
  • gecenin bir yarısı içki satan biryer ararken,resmen hacı görünümlü bi adama şaşkın bakışlarım arasında ''abi bira falan nerden alabiliriz''diye sormasıyla beni benden alan kişidir..müziği hakkında yorum yok ''ölürsem kapıma koyma kırmızı gül aşkına yanma''(bu neyse çok güldüm) gibi sözleri var çünkü,gitara sarıldığı klipleri falan...ama eğlencelidir umut sabahlara kadar gül adamı,(bkz: bon jovi)hastası..
  • tam anadolu rakçı. toprak kokuyor.
  • bariz haluk levent hayranı olan anadolu rock kişisi. yalnız düşünemediği bir durum var ; programında hep sert rockçı imaj yaratılmak istenmesine rağmen rock dinleyicisi için sertliğin slayerdan , asiliğin skid row'dan geçtiğini bilmesi gerekir.
  • anadolu rock kimliğinden uzaklaşmış yeni albümünden üç şarkısını myspace profiline ekleyen müzisyen.

http://www.myspace.com/umutkuzey