şükela:  tümü | bugün
  • youtube'da lys fizik soruları çözen hoca. videoları gayet eğitici görünüyor. linki de şöyle bırakayım: https://www.youtube.com/user/umutoncul
  • konuları mantığıyla kavratan harikulade fizik öğretmeni. lys'ye az kala yeni keşfettim, yine de hiç keşfetmemekten iyidir. biraz reklam gibi oldu ama lys'ye girecek herkese tavsiye ederim.
  • youtube da interaktif ders anlatımı yapan hoca, hocamız. kendisi şahane esprili ve entelektüeldir. kendisini tüm türkiye'nin tanıması an meselesidir.
  • ömrü boyunca fizik nedir ne değildir hiçbir fikri olmayan bana, ygs fizik sorularını çerez gibi çözdüren hocadır.
  • yaptığı bu güzel işin karşılığı olarak bir teşekkürü borç bildiğim gördüğüm en iyi lise fizik hocası, şahane bir insan.
  • gayet başarılı bir anlatım sergilemektedir. fiziği formüllerden ibaret görmeyen ve anlatımını mantık çerçevesine dayandıran hocadır.
  • kral adam, hiç sıkmadan fiziği çok güzel bir şekilde öğreten mütevazi ve bir o kadar komik öğretmenimiz.

müteşekkirim.
  • fizik konusunda gördüğüm en iyi hoca. gerçi internetten dinlendiği zaman daha iyi anlayan ben miyim yoksa hocalar mı iyi ona da karar vermiş değilim.
  • fiziğin şenol hocası,herkese hitap etmesi için basit anlatıyor.temeli 0 olanlar için iyi ancak iyi bir derece istiyorsanız sizi kurtarmaz.
  • güzel insan, iyi hocadır.