şükela:  tümü | bugün
  • sürekli toprak rengi kıyafetler giyen, saç baş dağınık takılan, izmir reklam sektörünü on adım ileri taşımış insan. onun vizyonuyla bir çok marka kendine çeki düzen vermiş, yolundan gitmiştir.
  • "marka anlayışı bir din gibidir. somut olarak ele avuca gelmez ancak herkesi varlığıyla etkisi altına alır." diyerek büyücü mü reklamcı mı diye düşündüren sonuç olarak beni etkilemeyi başarmış kardeşimiz.
  • us brainworks'te united states sandığım us'nin, adının kısaltması olduğunu öğrendiğim kişi. biraz instagramını araştırdım sanırım deep space ve extreme sporlara da sarmış birine benziyor.

//edit: tanımadığı insanlara moruk diye mesaj atan embesillerin sanırım çekemediği insan.
  • yukarıdaki üç entry’yi de eşine dostuna rica minnet yazdırmış; kendisine reklamcı diyen zat. zengin kesim arasında moda olan her şeyi araştırıp kısa sürede kendisine hobi olarak konumlandıran ve günlük konuşma sözlüğüne kelime olarak ekleyen kişi. özetle: reklamcılıkla ve yaratıcılıkla zerre alakası olmayan buna karşın -mış gibi bile yapamayan bir karakter.
  • genelde alsancak'taki, buca dolmuşu görünümlü ajansların hakkında atıp tuttukları reklam gurusu.
  • reklamcılık ve yaratıcılık ile alakasının reklam sektöründe aldığı vergi ödülü ile fazlasıyla olduğunu kanıtlamış zat.
  • kendisine reklamcı denilmesini sevmeyen, kendisini reklamcı zannetmeyen, kimseye rica minnet iş yaptırmayan, kendisine reklamcı diyenleri mahcup edecek yaratıcılıkta ve bilgelikte olmasına karşın tevazusuyla saygıyı hak eden karakter.
  • 2015 vergi ödüllerinde ege bölgesinde reklam sektöründe vergi rekortmeni olmuş iş insanı, meslektaşım. sıfırdan başladığı kariyerinde kısa sürede yükselmiş sürdürülebilir başarıyı yakalamıştır. yolu açık olsun. umarım bigün beraber bi iş yapma fırsatım olur.
  • portföyünde kendi sektöründe güçlü birçok firmayı barındıran us brainworks şirketinin vergi rekortmeni ödüllü kurucusudur.