şükela:  tümü | bugün
  • sürekli toprak rengi kıyafetler giyen, saç baş dağınık takılan, izmir reklam sektörünü on adım ileri taşımış insan. onun vizyonuyla bir çok marka kendine çeki düzen vermiş, yolundan gitmiştir.
  • "marka anlayışı bir din gibidir. somut olarak ele avuca gelmez ancak herkesi varlığıyla etkisi altına alır." diyerek büyücü mü reklamcı mı diye düşündüren sonuç olarak beni etkilemeyi başarmış kardeşimiz.
  • us brainworks'te united states sandığım us'nin, adının kısaltması olduğunu öğrendiğim kişi. biraz instagramını araştırdım sanırım deep space ve extreme sporlara da sarmış birine benziyor.

//edit: tanımadığı insanlara moruk diye mesaj atan embesillerin sanırım çekemediği insan.
  • yukarıdaki üç entry’yi de eşine dostuna rica minnet yazdırmış; kendisine reklamcı diyen zat. zengin kesim arasında moda olan her şeyi araştırıp kısa sürede kendisine hobi olarak konumlandıran ve günlük konuşma sözlüğüne kelime olarak ekleyen kişi. özetle: reklamcılıkla ve yaratıcılıkla zerre alakası olmayan buna karşın -mış gibi bile yapamayan bir karakter.
  • genelde alsancak'taki, buca dolmuşu görünümlü ajansların hakkında atıp tuttukları reklam gurusu.
  • reklamcılık ve yaratıcılık ile alakasının reklam sektöründe aldığı vergi ödülü ile fazlasıyla olduğunu kanıtlamış zat.
  • kendisine reklamcı denilmesini sevmeyen, kendisini reklamcı zannetmeyen, kimseye rica minnet iş yaptırmayan, kendisine reklamcı diyenleri mahcup edecek yaratıcılıkta ve bilgelikte olmasına karşın tevazusuyla saygıyı hak eden karakter.
  • portföyünde kendi sektöründe güçlü birçok firmayı barındıran us brainworks şirketinin vergi rekortmeni ödüllü kurucusudur.