şükela:  tümü | bugün
  • başarılı bir operator kadın doğum uzmanı. aynı zamanda tustelevizyonu.com'un sahibi bir girişimci. yakın zamanın yeni medya patronu bile olabilir. fakat bunlardan bağımsız olarak, belki de kendisini en iyi tanımlayan şey yeliz'in müzmin sevgilisi olmasıdır.
  • bedenen ufak tefek ama manevi dunyasi genis, kucuk dev adam, derin duygularin insani. 10 parmaginda bin marifet. bashekim, nisaiyeci, yazar, tustv patronu... tipta oldugu kadar yazim konusunda da oldukca basarili. bu aralar "gazetesiz" isimli bir internet gazetesinde yazarlik yapiyor. yazilari icin:

http://www.gazetesiz.com/…n-sonra-tufan-105547.html
  • askin "umutsuz" vakasidir, umut sari. bugunku yazisiyla bir kadini sansli kilmistir, suphesiz:

"doğum günü

bazen bir kadın doğar, senden uzakta. sen bilmezsin.

doğarken,

büyürken,

zıp zıp oynarken,

yüzündeki sivilceleri sıkarken,

senden başka birine ilk kez âşık olur,

senden başka birini ilk kez öper,

senden başka biri ile ilk kez kadın olurken,

senden başka biri ile sevinir,

güler,

ağlar,

sevişirken,

senden başka birinin çocuğunu taşır,

sensiz doktora gider,

sensiz ultrasona bakar,

gözleri dolar,

ve yine ağlarken,

sancı çeker,

doğurur,

yavrusunu büyütür,

benim güzel tatlı kızım, seni ben çok pek çok severim, benim güzel bebeğimsin,

herşeyimsin diye ninni söylerken,

horlanır,

aldatılır,

fiş priz olur,

hayata küserken,

kadın olmanın zorluklarını yaşamının her anında hisseder

kızar,

yalnız kalır,

tüm dünyayı karşısına alırken,

herkes tüm yanlışları doğruymuş gibi anlatır,

toplum baskısı, yürek sancısının önüne geçer,

f tipi bir yaşamsal hücreye mahkûm olur,

bir gün seninle karşılaşacağını bilmezken,

bir adam doğmuştur uzakta, kadını sevmek üzere.

iyi hafta sonları efendim."
  • acil bir kadın doğum uzmanına ihtiyaç duymam ve işyerime yakınlığı sebebi ile çok da araştırmadan gittim kendisine. birçoklarının aksine yargılamaktan öte rahatlatmaya çalışan bir havası var. üzerine birde telefonda dahi olsa hastasıyla detaylı bir şekilde ilgilenen bir doktor olması eklenince daha ne ister ki bir kadın. iyi bir doktor olmasından daha önemlisi iyi bir insandır, tavsiye edilir...
  • inanılmaz rahat ve güven sağlayan bir doktordur kendisi
    acıbadem atakent hastanesinin en cool doktorları arasındadır
  • cenevre'nin yerli sanatçılarından dr. umut'un "benim gibi olmeyecek dırırırın benim gibi olmeyecek" adlı danslı performansını cafede, müzede, şehrin meydanında sergileyip çektiği mini videolar bugünüme de ilaç gibi geldi çok şükür.

not: insan heykeltraşı güncel öztürk'ün kankası küçük dev adamdır.
  • gariban anadolu çocuğu.
  • umutsarı mahlaslı gerçek adı ‘mmg’ olan borsa istanbulda sağlam tahta yapıcı spekülatör insan.

sevenleri kendine ağam diyorlar zannediyorum antepli olduğundan olsa gerek. eşi gedik yatırımda spk lisanslı yatırım danışmanıdır.

diğer tahta yapıcılardan net bir farkı vardır. tahtasını savunur, kucağa bırakıp kaçma yapmaz kademeli bir şekilde silkeler bu sayede zararınız çok olacağına az olmuş olur. tahtasında işlem yapmam, yönteminden dolayı değil yaptığı tahtalarda patronla anlaşmalı işler yaptığı çok bellidir. kendi tahtasında tahtayla işi bittikten sonra üstüne birde tahtaya açık yapar.ytd.
  • bu gün doğum günüdür.

borsaya çökeceğim sloganıyla yola çıkmış, bu dakikalarda boğaz köprüsüne çökmüştür.

borsaya olan aşkını köprünün üzerine nakşetmektedir aga.