şükela:  tümü | bugün
  • şu an başlattığım kampanyadır. yeter lan artık, 15 senedir adamın karikatürünü hikayesini okuyoruz. alo kemikten arıyorum köşesini bile kaçırmadım tek bir sayı. uykusuzdan ayrıldı dergi çıkaracam 3 ayda bir dedi, ilk başlarda iyiydi sonra onu da boşladı. adamın ne yüzünü gördük ne sesini duyduk. sike sike gelecek o keke buraya. buraya gelmese bile vidyo falan çekip bir şeyler anlatacak. artık boynunun borcudur bu. biz nasıl yıllardır kendini okuyup, sağda solda öve öve bitiremiyorsak, facebook gruplarında onun hikayelerini taklit edip prim yapıyorsak, o da bir şekilde bizimle muhattap olacak. ulan millet lahmacuncuda rammstein ile karşılaşıp hasbihal ediyor, metalikayla konser sonrası vodka içiyor biz umut sarıkayanın sesini duyamadık henüz
  • utanır benim canım, gelemez böyle şeylere (bkz: pembe kalp)

ayrıca biliyorum umut, aramızda sinsi sinsi dolaşıyorsun.
  • bence bu başlık uplanır
  • gönülden destekleyeceğim kampanyadır. psikopatkoala yazarımızın yazdıklarını da destekliyorum. umut sarıkaya buraya gelecek sorularımızı cevaplayacak.
  • umut sksen gelmez (tanıyorum az bişey)
  • bütün sorulara cevap verecekse gelsin bizi intihar ettirmesin.
  • çok class hareket olur

bir de ufak bi karikatur çizip onunla giriş yapsa mevzuya

üf üf ağzım sulandi şerefsizim.

gel vicdansiz,gel vefasız çağırmazdım acil olmasa.
  • yeterince istersek gelir. facebook gruplarında 10-20 bin takipçi var. haber duyulursa burayı yıkarlar.

(bkz: yıkarlar değil, yıkarlar)