şükela:  tümü | bugün soru sor
  • hopi ’nin eski cfo’su. sonraki girişimlerine bakılırsa hopi fikrinin de kendisinden çıkmış olabileceğini düşündüğüm genious girişimci
  • buraya yazılanları gördükten sonra kendisini googleladım ve 2016'da clear channel’in türkiye’deki tüm varlık ve kontratlarını satın aldığını öğrendiğim, anladığım kadarıyla sivri zekasıyla nerde hangi pozisyonda karşınıza çıkacağını çok kestiremeyeceğiniz zekalı adam. çok beşiktaşlılığını ise şurdan anlamak mümkün, fortune'a verdiği röportajda bile şunu diyor : “nihat işin operasyon kısmındaki isim olacak. ben finans ve stratejilerle ilgileneceğim. üstelik ikimiz de beşiktaşlıyız. iyi bir ekip olduk.”

röportajın tamamı için : http://www.fortuneturkey.com/…a-yeni-strateji-39540
  • neredeyse yaptığı hiç bir girişimi başarısızlıkla sonuçlanmayan adam. başka bir şeyi araştırırken webrazzi'de denk geldim. son olarak “kripto para alım satımını basitleştirmek” mottosu ile yola çıkan bundle network'ü kurmuş ve bundle network, bu dünyanın devlerinden olan coinsilium şirketinden 125 bin dolar yatırım almış. kendisini merakla ve takdirle takip etmeye devam edeceğiz sanıyorum.

webrazzi haberinin tamamı için:
    https://webrazzi.com/…-125-bin-dolar-yatirim-yapti/
  • beşiktaş jk denetim kurulu üyesidir. yanılmıyorsam 2019’da 2. dönemini tamamlayacaktır. takdir elbette kendisine aittir; ama icra makamı kendisine çok yakışacaktır.

beşiktaş için bir kurtuluş umudu varsa, kulüp özüne ve değerlerine geri dönecekse, suyun başını tutanlara yaranıp şöhret ve menfaat elde etmek için kulübe çökenleri uzaklaştırıp ehliyet ve liyakati tercih edeceksek, kendisi muhteşem bir tercih olacaktır.
  • gercek bir genious.
    o kadar genious ki 40 yasina kadar bi baltaya sap olamamis.
    yazilanlara gore muthis isler yapmis ancak ne hikmetse besiktas belediye baskan aday adayi olmaya karar verdikten sonra birden bire eksisozluk e entry ler dusmeye baslamis hemide 1 gun 2 gun 3 gun arayla. evladim umut bu kadar acemice yapilir mi bu isler. bir de ayni yazarlardan rakiplerine olumsuz seyler yazdiriyorsun. her neyse bu isin ahlaki kismiydi.

besiktas jk de en sevilmeyen ve nefret edilen karakterlerden mayis ayindaki kongreden sonra birak denetleme kurulu uyeligini, kulübün kapisindan sokmayacaklar kendi menfaatleri icin heryolu mubah sayan bu arkadasi.

birde isin emanetcilik kismi var
    yaptigi hicbir iste dikis tutturamayinca
    son olarak eski adiyla clear channel yeni adiyla core medya isimli sirkette ilbak(stroer) larin adami olarak tasiyici annelik yapmaktadir.

diger tesbitlerimi daha sonra paylasacagim birden hepsine cevap verme potansiyeli yok cunku arkadasin.

edit: 12.12.2018 tarihli karar ile besiktas belediye baskan aday adayi umut senol bjk adini sosyal medya ve her turlu internet ortaminda sahsi lehine, kulup aleyhine kullanmaktan tedbirli olarak disipiline sevk edilmistir.