• yine birilerinin kalbi kırılmış anlaşılan. kaan çaydamlı bu durumu ''aşka inanalım ama kadınlara inanmayalım yaa'' diyerek özetler.
  • boş ver be hocam ,salla geç
    sen onu başkarakter yapmaya çalışırsın , o ise başka hayatlarda figüranlığı seçer.
    olmuyorsa zorlamayacaksın, herkesin büyük hayalleri var ama olduğu kadar be hocam ...(bkz: kader kısmet)
  • şu ana kadar sırılsıklam denecek şekilde yalnızca 1 kere aşık oldum o da başlıktaki tanıma uyan bir kızdı. saolsun kendisini tanıdıktan sonra bütün kadınlara tedbirle yaklaşıyorum götü kaptırmamak ve bu yaştan sonra o iğrenç depresif moda dönmemek için.

he erkek de çoğu zaman mal. ilk defa kapılmak çoğu erkeğin mecburi askerliği gibi birşey ama aynı hatayı 2. kez yapan erkek de o yerdiği kızdan daha dangalaktır.
  • hic sevmemistir bu kadar basit,
    kizlarin vazgecme esikleri erkeklere gore daha yuksektir ancak,
    bi kere vazgectim mi de cogu zaman geriye donusleri yoktur.
    dolayisiyla iki secenek cikiyor ortaya dedigim gibi ya hic sevmemistir ve ya
    o yari yol dediginiz sey aslinda coktan yolun sonudur.

eger sevdiceginiz
    ilk kategorideyse paranoyak olur cikarsiniz; ben nerede hata yaptim acaba diye.
    ikinci kategoride oldugunu dusunuyosaniz hatalariniz yuzunden kendinize kizip durursunuz;
    belki de hic affetmezsiniz.

dunyanin sonu degildir ama! en fazla az biraz aci cekersiniz.
    en sevdiginiz filme zapping yapmak zorunda kalirsiniz ve ya
    en sevdiginiz kiyafetlerden bi kacini dolaba mahkum eder, giyemezsiniz.
    en kotu boktan bi sarki da akliniza gelir sebepli sebepsiz sirf bi hatiraniz var diye.

dedigim gibi dunyanin sonu filan degildir,
    ama sizin sonunuz mudur? onu bilemem.
  • en güzel duyguların katilidir.
  • bana önce umut verdin sonra da geri aldın ve bu birini tehlikeli yapmak için yeterli.
  • yola sizinle devam etmekten vazgeçmiştir.

kendi yolunda siz olmadan ilerlemek istemiştir.
  • vazgecirmissindir
hesabın var mı? giriş yap