şükela:  tümü | bugün
  • üzerine kalın bir şeyler alsa iyi olur. winter is coming..
  • (bkz: oksimoron)
  • beni ciddi ciddi yakında hapse atacağından korktuğum avukat hatun.
    sürekli başka şehirlerde olmamdan aşırı şüpheleniyor, açıklamalarımdan da tatmin olmuyor. gittiğim şehirlerde bulaşmış olabileceğim illegal işleri filan araştırıyor?! şimdilik delil yetersizliğinden paçayı yırttım ama nisan ayı içersinde izmir'de kesişemezsek dosyayı tekrar açmakla tehdit ediyor.

bi kere ben ordayken sen olmuyorsun akıllım! :( ben bi şey demiyorum ama. ühü.
  • bu kadar fotojenik olduğu için en az 5 yıl yemesi gereken hanfendi. beraber olan fotolarımızda kendisi denizkızı ise ben bildiğin süngerim. ya da ponza taşı filan ne bileyim. of.

şikayetçiyim!

dipnot: ponza taşının denizden çıkarıldığını sanıyordum bu yaşıma kadar. volkanik bi taşmış oysa. bunu da öğrenmiş oldum güzelliği sayesinde.
  • aşırı derecede pozitif ve eğlenceli bir yazar arkadaş. aynı şehirlerde yaşasaydık keşke kendisiyle arkadaşlık etmeyi, sonra kız kıza tatile gitmeyi falan çok isterdim. nickinin aksine insanın yanında yöresinde olması gereken insanı canlandıran sevimli bir karakter. öperim. *
  • sözlük cumhuriyetinde mutlaka bulunması elzem olan insanlardan bir tanesidir. zaman zaman iletişimimiz aksaklığa uğrasa da, kendi gibi huyu da suyu da güzeldir. hayatta her zaman mutlu olmasını dilediğim dostlardan biridir. anlayışın ve empatinin vücut bulmuş hali, ara ara sitemlerime maruz kalmış olsa da tanıdığım için mutlu olduğum güzel insan.