şükela:  tümü | bugün
 • 90 dakikada soylendigine gore gs'nin %34 hissesine sahiptir su an kendisi, %20si aig'den.
 • aktuel dergisi'nin iddiasina gore galatasaray'in aziz yildirim'i olacak kisi.
 • galatasaray'ın potansiyel abramovic'i
 • galatasaray'ın 25 mart'taki kongresinde kulüp üyeliği süresi 10 yılı geçmediği için başkan adayı olamayan ancak kendisinin desteklediği adayın seçilmesi halinde gölge başkan'lık yapması beklenen kişi.(doğan grubu'nun da desteğiyle)
 • bugun off the record adli programa konuk olarak bir ilke imza atmis kisi..
 • 1970'lerde koç 'un ram dış ticareti'nde çalıştığı günlerde evine giderken yanında çocuğu varken bir polis memuruyla tartıştığını ve olayın artık türkiye'de yaşamama sebebi olduğunu anlatan ve belçika 'ya yerleşen iş adamı. enerji sektöründe faaliyet gösterir. turizm sektöründe güneyde 6-7 otelin de sahibidir. son olarak kuruçeşme'de les ottomans 'ı açtı.
 • ileride galatasaray spor kulübüne başkan olmasını istediğim işadamı. nedenlerinide izninizle saymak istiyorum.şimdiye kadar seçim vaatlerini hepimiz az çok ezberledik. şunu yapıcam bunu yapıcam diye. ama hiç bir kimse hatta çoğu başkan olmasına rağmen bu vaatlerini yerine getirmedi.en yakın örneği 3 yıldız artı bütün borçlar biticek vaadiyle özhan canaydındır. şuan galatasaray'da ne yıldız var nede borçlar bitmiş durumda. üstüne kulüp yüz milyon dolardan fazla borçlanmış.burda devreye ünal aysal giriyor.

  bu beyefendi 2000 yılında kulübe üye olduğundan beri her dar anımızda bize el uzatmış. üstelik sessiz sedasız. "futbolcuların parası ödenmemiş ünal abi yetiş" , "aig'den hisselerimizi alamadık ünal abi yetiş" , "galatasaray adası restore edilicek ünal abi yetiş" , "teminat mektupu lazım ünal abi yetiş" . şu sıralar özhan canaydın'ın çekilmesiyle kulislerde ünal aysal destekli bir yönetimin seçilmesi konuşuluyor.kendisi henüz 10 senelik üyelik gerekliliğine sahip olmadığı içim başkan olamıyor o yüzden yönetici olarak yönetimde bulunacağı bir formül bulunmuş. ileride galatasaray'ı holdingleştirerek 5 üye tarafından yönetilmesini planlıyor. şimdi hepimiz biliyoruzki lisesi galatasaray camiası aziz yıldırım veya abrahamovic(nasıl yazıldığını bilmiyorum bakmayada üşendim) tipi kulübe para yağdırıp gücü eline geçiricek bir başkana sıcak bakmıyor. lakin hepimiz gördükki lise bilinciyle yanıp tutuşan başkanlarımız kulübe pek bir katkı sağlayamadı. özhan canaydın ilk seçildiği sene cem uzan destekli olduğu için ateş ünal erzen başkan seçilememişti. nedeni cem uzan'ın kulübü ele geçirmesinden korkmalarıydı. şimdi gene aynı şey olmasından korkuyorum açıkcası. açıkcası benim kulübün ele geçirileceği gibi bir korkum yok zira taraftar olarak kendi kulübümüz üzerinde bir etkimiz yok , bundan korkanlar lise mezunu kongre üyeleri.ne olmuş aziz yıldırım gibi kulübü mali açıdan destekleyecek biri seçilicekse. fenerbahçe'nin şuan geldiği durum apaçık ortada. borçları neredeyse sıfırlanmış , önemli yıldızlara sahip , avrupa kupalarında iyi giden bir fenerbahçe. ünal aysal'ın bu pozisyonda bizim kurtarıcımız olması belki tek çözüm yolu.

  galatasaray taraftarı sorunlarını halletmiş bir galatasaray istiyor. bunun nasıl veya kimle olacağı önemli değil. ister ünal aysal olsun ister bir başkası.azıcıkta kendi dertlerinizi ve güç hırsınızı bırakıp bu taraftarın sesini dinleyin.
 • bir iş adamı. aşağıda kendisiyle ilgili turgay şeren'in bir yazısı var.

  galatasaray'da konuşulan şu anda yazımın başlığı... yani elinde %21 g.saray hissesi bulunan ünal aysan, yandaşları ile birlikte g.saray'ı holdingleştirip hisse senetlerini arkadaşlarına aldırıp sonunda da g.saray'ın tek hakimi, tek sahibi olmak istiyor. aynı chelsea kulübü'nün şu anki rus sahibi abramovich gibi..

  abramovich, bastırdı ingiliz poundlarını, chelsea'nin tek sahibi oldu. şimdi ünal aysan da bu ideal peşinde olmalı ki yakın arkadaşları ile birlikte ilk adımlarını attılar. nedir bu ilk adım; yukarıda da yazdığım gibi g.saray'ı bir holding şekline çevirmek.

  kimdir bu ünal aysan? söylenene göre trakya'daki tesislerinden yılda 70-80 milyon dolar kazanan bir işadamı. g.saray lisesi mezunu ve şu an elinde g.saray'ın %21 hisse senedi var. bu hisse senetlerini aig'den 32 milyon dolara geri aldı. hatırlayın; g.saray 24 milyon dolara aig'ye %21 hisseyi satmış, herkes de bayram etmişti, g.saray kurtuldu diye... ben ve birkaç kişi bu hisse senedi satışı değildir, bu %20-25 faizli bir borç alımıdır diye bas bas bağırdık, çağırdık ama o günkü başkan faruk süren ve yandaşları öyle güzel aig propagandası yaptılar ki, aynı ali sami yen stadı'nın maketi ve projesi gibi galatasaray genel kurulu ve tribündeki galatasaraylılar en ufak bir şüpheye düşmeden aig'nin peşinden gittiler. aig her sene 4.5 milyon dolar verdiği 24 milyon doların karşılığında faiz aldı. yani ben haklı çıktım... 4.5 milyon dolar, 24 milyon doların hemen hemen %20'si değil midir?

  sonra aig, g.saray'ı sıkıştırmaya başladı, yönetimine tam sahip olmak istedi ve dedi ki 'ya hisse senetlerini alın ya da dediklerimi harfiyen uygulayın..' işte ünal aysan 8 milyon dolar fark ödeyerek g.saray yönetimine destek çıkarak 24'e satılan hisseleri 32'ye geri aldı. şimdi o, yılda 5 milyon dolar faiz alıyor, g.saraylı olduğu için alacağına ilave ettiriyor. ünal aysan, g.saray adasını da kiralayıp adını 'buz adası' yaptı. herhalde şimdi g.saray ismine bir ünal aysan ilave etmek istiyordur. bunu yaşayacağız ve göreceğiz...
 • galatasaray sk başkan aday adayı.