şükela:  tümü | bugün
 • 90 dakikada soylendigine gore gs'nin %34 hissesine sahiptir su an kendisi, %20si aig'den.
 • galatasaray kulislerinde başkanlığa aday olacağı ve bunun için bir ekip kurduğu iyice konuşulmaya başlamış feci zengin insan..
 • aktuel dergisi'nin iddiasina gore galatasaray'in aziz yildirim'i olacak kisi.
 • galatasaray'ın potansiyel abramovic'i
 • galatasaray'ın 25 mart'taki kongresinde kulüp üyeliği süresi 10 yılı geçmediği için başkan adayı olamayan ancak kendisinin desteklediği adayın seçilmesi halinde gölge başkan'lık yapması beklenen kişi.(doğan grubu'nun da desteğiyle)
 • bugun off the record adli programa konuk olarak bir ilke imza atmis kisi..
 • 1970'lerde koç 'un ram dış ticareti'nde çalıştığı günlerde evine giderken yanında çocuğu varken bir polis memuruyla tartıştığını ve olayın artık türkiye'de yaşamama sebebi olduğunu anlatan ve belçika 'ya yerleşen iş adamı. enerji sektöründe faaliyet gösterir. turizm sektöründe güneyde 6-7 otelin de sahibidir. son olarak kuruçeşme'de les ottomans 'ı açtı.
 • "... 2000 yılındaki büyük zaferin hemen ardından, o zamanlar futbol dünyasında kimsenin aşina olmadığı bir işadamı galatasaray'a üyelik başvurusunda bulundu: galatasaray usesi'nin 1960 mezunlarından ünal aysal. o gün kulübe üye olan o genç işadamı, bugün kimilerine göre kulübün en büyük umudu haline geldi. " - http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=122866

  er kisi : http://img242.imageshack.us/…g242/4850/20712uo5.jpg
 • ileride galatasaray spor kulübüne başkan olmasını istediğim işadamı. nedenlerinide izninizle saymak istiyorum.şimdiye kadar seçim vaatlerini hepimiz az çok ezberledik. şunu yapıcam bunu yapıcam diye. ama hiç bir kimse hatta çoğu başkan olmasına rağmen bu vaatlerini yerine getirmedi.en yakın örneği 3 yıldız artı bütün borçlar biticek vaadiyle özhan canaydındır. şuan galatasaray'da ne yıldız var nede borçlar bitmiş durumda. üstüne kulüp yüz milyon dolardan fazla borçlanmış.burda devreye ünal aysal giriyor.

  bu beyefendi 2000 yılında kulübe üye olduğundan beri her dar anımızda bize el uzatmış. üstelik sessiz sedasız. "futbolcuların parası ödenmemiş ünal abi yetiş" , "aig'den hisselerimizi alamadık ünal abi yetiş" , "galatasaray adası restore edilicek ünal abi yetiş" , "teminat mektupu lazım ünal abi yetiş" . şu sıralar özhan canaydın'ın çekilmesiyle kulislerde ünal aysal destekli bir yönetimin seçilmesi konuşuluyor.kendisi henüz 10 senelik üyelik gerekliliğine sahip olmadığı içim başkan olamıyor o yüzden yönetici olarak yönetimde bulunacağı bir formül bulunmuş. ileride galatasaray'ı holdingleştirerek 5 üye tarafından yönetilmesini planlıyor. şimdi hepimiz biliyoruzki lisesi galatasaray camiası aziz yıldırım veya abrahamovic(nasıl yazıldığını bilmiyorum bakmayada üşendim) tipi kulübe para yağdırıp gücü eline geçiricek bir başkana sıcak bakmıyor. lakin hepimiz gördükki lise bilinciyle yanıp tutuşan başkanlarımız kulübe pek bir katkı sağlayamadı. özhan canaydın ilk seçildiği sene cem uzan destekli olduğu için ateş ünal erzen başkan seçilememişti. nedeni cem uzan'ın kulübü ele geçirmesinden korkmalarıydı. şimdi gene aynı şey olmasından korkuyorum açıkcası. açıkcası benim kulübün ele geçirileceği gibi bir korkum yok zira taraftar olarak kendi kulübümüz üzerinde bir etkimiz yok , bundan korkanlar lise mezunu kongre üyeleri.ne olmuş aziz yıldırım gibi kulübü mali açıdan destekleyecek biri seçilicekse. fenerbahçe'nin şuan geldiği durum apaçık ortada. borçları neredeyse sıfırlanmış , önemli yıldızlara sahip , avrupa kupalarında iyi giden bir fenerbahçe. ünal aysal'ın bu pozisyonda bizim kurtarıcımız olması belki tek çözüm yolu.

  galatasaray taraftarı sorunlarını halletmiş bir galatasaray istiyor. bunun nasıl veya kimle olacağı önemli değil. ister ünal aysal olsun ister bir başkası.azıcıkta kendi dertlerinizi ve güç hırsınızı bırakıp bu taraftarın sesini dinleyin.