şükela:  tümü | bugün soru sor
 • cem karaca'nın çok yorgunum parçasını, o ses türkiye'de çok iyi yorumlamış ses sanatçısı.
 • hani dizi-filmlerde pop starı oynayan aşırı özgüvenli, uyuz erkek tipleri vardır ya kendisi tam olarak o tip işte. ancak allah vergisi bir sesi var. burak kut'un çıkış yaptığı dönemlerin havası da var biraz.

  eğer buraları okuyorsa benden bir tavsiye çok yorgunum şarkısında yaptığı nağme'nin aynısını yalnızlık senfonisinde de denedi. bu biraz eğreti durdu, çünkü iki şarkının duyguları çok farklı. ilk şarkıda beklentiyi yükseltmişti, ikincide de kopya nağme ve bitiriş aynı oldu. her şarkıcının bir imzası vardır ama nadiren atılırsa güzeldir, bazen düz okuyup geçmek gerekir. bahtı açık olsun.
 • o ses türkiye programında kıçı kırık rap yapan, reyting uğruna kurban giden yetenek.

  tam bir popçu tipi var. ufak bir araştırmada kendisinin lise grubunda başarılarını gördüm. yabancı, türkçe, tsm söyleyebiliyor. aynı zamanda piyano ve gitarda çalabiliyor.

  ama anlamadığım şey youtube'da ve instagramda hiçbir performans videosu yok. piyasaya girmeye hevesli bir arkadaşımız belli ama bir an önce yeteneklerini dolu dolu sunmalı ki insanlar benimsesin.

  güzel bir orkestrayla çalışıp kaliteli akustik çalışmalar yapmalı ve internet aleminde kendine yer etmelidir. bir sürü yeteneksiz insan youtuba'da şöhret yapıp ekmeğini yiyor.

  buraları okuduğunu biliyorum. söylediklerimi dikkate al ve güzel şarkı seçimleriyle iyi performanslarını bekliyoruz alemde. haydi rastgele...
 • ilk olarak cem karaca'nın çok yorgunum şarkısıyla o ses'te dinlediğim star ışığına sahip genç bir yetenek. buna karşın diğer yetenekler gibi o da kayıplara karıştı. umarım bir an önce piyasaya kazandırılabilir.