şükela:  tümü | bugün soru sor
  • sivas'ın böğründen kopmuş, girişimciliği ve yarattığı dermokil markasıyla bu ülkeden de kaliteli ve doğal kozmetik ürünler sunan bir markanın çıkabileceğini ispatlamış, akıllı, zeki, mütevazi, saygın ve "kaliteli" bir iş adamı.
  • sivaslı işveren*
    koyun pazarlığı zam görüşmesi yapıyorsanız, iş avanslarınızı alıyorken babadan harçlık alır gibi hissediyorsanız, emeğinizin karşılığında hakkınızı değil sadakasını aldığınız hissettirilmeye çalışılıyorsa ulusal sınırlarda herhangi bir patron şirketinde çalışıyorsunuz demektir. endişe yok. ünal karaca ile çalışıp çalışmadığınızı anlamak için derinleşmemiz gerekiyor.
    samimiyet başta olmak üzere içinde olmayan ne varsa ağzındadır. keza dün prim alıyorken bugün işten kovulabilirsiniz. geçen hafta verdiği bir onayı bu hafta kafanıza kakarak geri alabilir. kendi verdiği emri neden uyguladığınız için yetkinliğinizi sorgulayabilir. sizi önce delirtip sonra psikolog ücretinizi ödemek gibi güzellikleri de vardır. ramazanda cumartesileri çalışmayın der, sevinir gibi olursunuz bir bakmışsınız maaştan kestirivermiş. mezhebini, inancını, politik görüşünü, mahallesini, köyünü sorup karşısındakinin "adam" olup olmadığını şıp diye anlama yeteneği vardır. rızkı veren allahtır, yanında çalışanlar da ona minnet etmesindir.

    (bkz: parayla imanın kimde olduğu belli olmaz)