• başkentin meşhur kuruyemişçisi. franchising yöntemi ile hemen her caddeye bir dükkan serpmişlerdir. hatta altınoluk'ta bile bir şubeleri bulunur. ürünleri genellikle taze ve hoş olmakla birlikte mahalle arası kuruyemişçilerinden bir nebze pahalıdır.
  • ankarayi sevme nedenlerimden biri, asmis aycekirdegi yapan kuruyemisci.
  • sincan organize sanayi'deki fabrikasında üretim yapan, ankara'nın en büyük kuruyemişçisi. kaju fıstıkları mmmm....
  • ankara sincan osb de fabrikaları ve fabrika satış mağazaları bulunan çekirdekçi.

fabrika binasında güvenliğe sorup bulmanız lazım zira ne bir tabela ne tanıtım ne de kapı var. yönetim binasına girer gibi girersiniz fabrika satış mağazasına.

burda ürünleri piyasanın altında ve toptan alma şansınız vardır. tavsiye ederim.
  • dara'nın sadece bir pers kralı olduğunu düşünen kuruyemişçi. en azından benim alışveriş ettiğim şubede böyle bir durum oldu.

320 gram hurma+kutu alıp evde boş kutuyu mutfak terazisine koyunca 80+ gramlık bir rakkam görebilirsiniz.

kutu hususu dışında mallarında bir kötülük görmedim şu ana kadar. kesekağıdında da ürün satıyorlar, yeter ki eleman kutuyu eline alınca atik olun ve kutuyu bıraktırın.
  • şişirilmiş, balon bir kuruyemişçi. hiç taptaze, çıtır çıtır bir antep fıstığı yemedim buradan. sattığı çekirdekse bizim bakkalın enfes çekirdeğiyle yarışamaz. ha kilosu 40 tl civarı olan hurmaları var gayet iyidir.
  • ankara eryamanda yemeksepeti.com üzerinden sipariş verilebilen ve minimum 50.00 tl'ye sipariş kabul eden kuruyemişçidir.
  • bira üreticilerinin, türkiye'nin her tarafına yayılması için teşvik etmesi gereken kuruyemişçi. buradan ne zaman tuzlu fıstık alsam 4 birayı da otomatik olarak alıyorum. böyle bir etkisi var fıstığının bende.
  • fıstık ezmesi çıkarmış fiyatı 4.9.
    fıstıkları çok çekmemişler yani macun kıvamında değil.
    tek sıkıntısı çok tatlı şekeri daha az kullanırlarsa veya şekersiz yada az şekerli fıstık ezmesi çıkarırlarsa ürün tutabilir.
    ama bu haliyle çok tatlı geldi resmen baydı.
  • tuğba kuruyemiş'i keşfettiğimden beri yüzüne bakmadığım, bakmayacağımdır.
hesabın var mı? giriş yap