şükela:  tümü | bugün
  • youtube fenomeni. modifiye honda hastası, bağcılar çocuğu. dışarıdan eroinman gibi dursa da özünde sağlam birine benziyor. adama rap parça bile yapılmış hani.

(bkz: canımsın dediler)
  • (bkz: 34 hrz 58)
  • istanbul'da ana yollarda şov yapan, trafikte bulunan magandaların meşhurlarından biri. tabi muhtemelen hiç ceza almadığı için rahat rahat yoluna devam ediyor. canım ülkem

http://www.youtube.com/watch?v=tk1xxj9pqhs
  • adalet yoksa bir ülkede bu ve bu tip adamlar türer, canınıza, malınıza alenen kast eder ve bunun için böbürlenebilirler... bknz. muz cumhuriyeti.
  • "şov" denilen şeyi kendi çapında yapan, magandalığı baki bir apaçi.

lan birkaç videosunu izledim cidden yaptığı şeyin "şov" olduğunu ve "ilgi" çektiğini zannediyorsa bence aldığı kimyasalı azaltsın.

ulan yolda "sağ-sol" yapınca mı şov oluyor? hani bazı elemanlar vardır, trafik güvenliğini hiçe sayar ama yaptığı hareketlere bir yandan "vay amına koyim" dersin.

yaptığı cesaret gösterisinden ve "şov" denilebilecek türden ziyade safi trafiği tehlikeye atmaktır.

bunun yaptığı hareketleri köylerde, kasabalarda şahinlerle, doğanlarla yapıyor bebeler.

elindeki 3-5 kuruş parayla altındaki arabaya 1 eksoz, 2 xenon far, 4 geniş jant takıp, helezonları kestirip sonra da camlara film çeken adamlar kendisini "modifiye ilahı" zannetmeye başlıyor hamına goyum.

lan o değil de, bu eds kameraları falan ne işe yarıyor arkadaş? bu tiplerin modifiye ayağına harcadıkları paraları "ceza" diye alınlarına yapıştırılmıyor?
  • bu barzo'nun zamanında avcılarda e5'i kapatıp evlenmişliği bile vardır.

https://www.youtube.com/watch?v=maofuprcbd8

bu adamla kim evlenir lan?
  • facebook sayfasında yakalanmasıyla ilgili yüzlerce yorum var. yorum yapanların büyük bir kısmını çocuklar oluşturuyor. ama bildiğiniz çocuk yani 13 14 yaşındaki çocuklar. ve bir küfür etmişler anlatamam. hayır o yaşta ne anlar arabadan bilmem neden hiç bilmiyorum. ülkenin haline gün geçtikçe daha çok üzülüyorum.
  • "tehlikeli araç kullanma" gibi pek çok insanının işlediği suçu işlerken yanında "akli denge raporu" isteterek suçu über bir noktaya çeken deli.
    bu adamın tayyar kullanırken yada pembe civicle yaptığı videoları izlerseniz ne dediğim daha iyi anlaşılır..bu gibi