• geym of bizans isimli gani müjde filmi ile sağlam bir oyunculuk örneği göstermiştir, yetenekli olmasına rağmen bugüne kadar dikkatleri üzerine çekememiş olmasını ise şanssızlığına bağlıyorum. umarım bundan sonra hak ettiği yeri bulur.
  • muhteşem yüzyıl isimli dizide kiraz ağa karakteriyle nispeten geniş kitlelerin tanımaya başladığı şeker insandır. kendisi 1977 samsun doğumludur.
  • her ne kadar kötüleyen entry'ler olsa da benim en beğendiğim komedi oyuncularından biridir.

denk gelebildiğim bütün işlerini izledim.

geldim gördüm güldüm show
    geym of bizans
    komedi türkiye
    şimdi de güldür güldür show

bu adam var diye merak ediyordum, izledim hepsini.

çok komik adamsın ünal yeter.

bir detay da şudur ki, bu adam sanırım sadece komedi yapımlarında oynuyor.
  • card finans reklamında rutkay aziz'in karşısında oynayan genç oyuncu. özellikle bu reklamdaki oyunculuğu, mimikleri şener şen'in gençliğini hatırlatıyor. bir de turkcell reklamında oynamıştı. yetenekli. şansı yaver giderse iyi bir yere gelebilir.
  • iyi oyuncu, iyi senarist, ama hepsinden önemlisi, içinde bulunduğu camiada pek rastlanmamasına rağmen: çok iyi bir "insan."

selam olsun.
  • galip derviş dizisine dahil olmuştur kendisi amma velakin rolü nedir onu bilmiyoruz.
  • oyunculuğunu beğenirim. kendisini yakından tanımıyorum ama şunu hissediyorum; nedense bana panik anında ya da bir kargaşada ortamı sakinleştirmeye çalışan ya da bir tartışmada doğru yolu bulmaya çalışan insan izlenimi veriyor.
  • gözlük takınca ekrem imamoğlu'nu andıran tiyatrocu.
  • https://www.youtube.com/watch?v=amcltux4ry4
    bu skeçte muhteşem bir performans göstermiş, yerlere yatırmıştır. okan çabalar, ki bu adamda çok başarılı ve harika bir yetenektir kendisi, rol gereğide olsa sönük kaldı.
  • adam bağırarak oynamaya o kadar alışmış ki, normal konuştuğu sahnelerde mutsuz/ isteksiz silik bir oyunculuk sergiliyor...
    mimik ve vücut dili sıfıra iniyor bir anda.

iki dk. sonra tekrar bağırmaya başlayınca her şeyiyle kendini veriyor oyuna.

şu sorunu çözse sevilen bir oyuncu olabilir.
hesabın var mı? giriş yap