şükela:  tümü | bugün
 • rihanna'nın 19 kasım 2012 tarihinde salıverilecek olan albümü.

  seksi albüm kapağı için tıklayın!
 • yabancı müzik çalan radyoların 2013 yılındaki yeni madeni olması beklenecek albüm.

  dahası bu hatun kişi bir albüm/single/klip filan yayınlıyorsa bildiğin başarılı oluyor. şu anda majör piyasadaki en başarılı hatun şarkıcı bence.
 • rihanna'nın "yeni dövme yaptırdım herkes görmeli" tandanslı bir albüm kapagına sahip 8. studyo albümü.
 • olayların kadını rihanna'nın yine prodüksiyon harikası olmuş 7. albümü. albümde cem yılmazın değimiyle "elini sallasan ünlüye çarpıyor". david guetta var, eski sevgili chris brown* var , sia var, eminem var, varoğlu var işte. bu yüzendir ki disko/club, reggie, rock, saf pop, elektronika her telden de var.

  albüm kendiliğinden ikiye ayrılmış. eskiler bilir kasetin a yüzü, b yüzü.. o mantık. a yüzü parti, b yüzü lounge. yedinci şarkıda right now diyor ya david guetta ile, sekizde de what now işte tam burada bi şakırt* geliyor ve b'ye downtempo'ya geçiyor.

  ufak notlarla tracklist'se aynen şöyle:

  1. phresh out the runway*
  2. diamonds*
  3. numb feat. eminem*
  4. pour it up*
  5. loveee song feat. future
  6. jump*
  7. right now feat. david guetta*
  8. what now
  9. stay feat. mikky ekko*
  10. nobody’s business feat. chris brown*
  11. love without tragedy/mother mary*
  12. get it over with
  13. no love allowed*
  14. lost in paradise*

  yine 14 şarkılık albümden en az 10 video çıkartıp paraya para demezler.

  edit: dinlediçe tabii albümün editoryal teması da su yüzüne çıkıyor. gerçi derin bi anlam da beklemiyordum ama neyse... ünlü düşünür kanye westin bir vecizesi var, i believe theres a god above me, i am just the god of everything else* bu albümde de rihanna kanye'nin dişi version olduğunu ilan etmiş. ego o seviyede.
 • inanılmaz düetlerin ve tabi ki şarkıların olduğu kanımca rihanna'nın en iyi albümü. mutlaka dinlenmesi gerek diye düşünüyorum. favori şarkım ise yok hepsi harika çünkü.
  (bkz: ağlamak istiyorum sayın seyirciler)
 • ne kadar kotu olduguna inanamadigim rihanna albumu. diamonds'in ne kadar kotu bir sarki oldugunu soyledigimde bir arkadas "albumun tamamini dinleyince ona sukredeceksin" demisti de inanmamistim. hakkaten o uyduruk diamonds albumun en iyisi.
 • zannimca rihannanin bu gune kadar yaptigi albumlerin en kötüsü. lost in paradise dinlerim anca bu albumden , sarkilarin listesini yapmak bile zaman kaybı gibime geliyor.
  tez vakit baska album cikartir demedi demeyin single falan da olur, bu gitmez.
 • basıma bir iş gelmeyecekse gayet begendiğim bir albüm. begenmeyen gitsin ajdar dinlesin.
 • olmuş albümdür. rihanna'nın önceki albümlerindeki en büyük ve tek sorununun bir tarz oturtamaması olduğunu göz önüne alırsak, bu albümde adam akıllı bir tarz oturtmuş ve albümü o ayarda çıkartmıştır. aynı zamanda rihannanın piyasa şarkıcılığından starlığa kesin geçiş yaptığı albümdür.