şükela:  tümü | bugün
  • über zengin kanadalı lewis hilsenteger kişisinin iphone 6'ları büktüğü, yüzlerce iphone için giveaway yaptığı kanalının adı. alaycı yaklaşımları ve inceleme olayını çok da ciddiye almamasıyla oldukça eğlendirici bir tarzı vardır.

kanalı için: unbox therapy
  • samsung'un iphone'da sorun arama departmanı başkanı.
  • teknoloji kanalından ziyade eğlence kanalı gibidir. kutusunu açtığı hiç bir ürünü doğru düzgün tanıtmaz. zaten kanalın olayı inceleme yapmak değil o kutuyu açmaktır. aşağı yukarı her gün bir video yayınlanıyor bu kanalda ve çoğu kez de normalde denk gelemeyeceğiniz ilginç ürünler tanıtılıyor. ürün ilginizi çektiyse gidip başka bir kanaldan incelemesini izlemeniz lazım, çünkü bu kanal tek başına yeterli değil.
  • sürekli bağıran embesil youtuber. mkbhd'nin olduğu bir evrende ne bok yemeye video çeker bilmem, bilemem.
  • sponsor götü yalayan denyo.
  • absürd ya da aşırı pahalı teknolojik aparatları incelediği için mkbhd'nin olduğu bir evrende içerik üretmektedir ki bunu da pek çok videosunda dile getirmektedir. tahmin ediyorum abuk sabuk ürünleri yorumladığından ötürü de marques'in iki katı abonesi vardır. bu pek tabi kendisini marques'den daha iyi bir youtubecu yapmaz ki sadece unbox thearphy videosu izleyerek teknoloji almak pek sağlıklı olmayacaktır.

ulasılabilecek en üst seviye* cüzdan'a sahip olmak gibi bir takıntısının olduğunu söyler.
  • asyalı bi elemanı da videolarında çıkarmaya başlamış youtube dayısı. ben gülüyorum kendisine gayet başarılı
  • boş zaman öldürgeci, lew adında seksi bir frontmani olan youtube kanalı.
  • bildiğim en sevimsiz en kereste youtuber bu. herifin karakteri pis. youtube'ta thumbnaillarda herifin suratını gördüğümde bile öfkeleniyorum.