şükela:  tümü | bugün
  • bugün keşfettiğim süper gerçeküstü çizgifilm. şimdi diyeceksiniz ki: "çizgifilm dediğin zaten gerçeğin üstünde olur, realist çizgifilm mi olurmuş hiç?" ancak durum farklı dostlar. bu dizide başka bir şey var. daha önce de söylenmiş ancak adventure time'daki absürd havanın dozunun daha da arttırılmışı var burada.

bu kadar çok benzetince kim tarafından yapılmış diye bir bakındım ve tabii ki adventure time ve flapjack gibi serilerin arkasındaki isim olan peter browngardt'ı gördüm. bugüne kadar adını sanını pek bilmezdim ama şimdiden sonra onun yaptığı işleri gözüm kapalı izleyebilirim (uncle grandpa'nın kendi kafasının üstünde bir pipetten içinde bulunduğu havuzun suyunu içip geğirdiğini görünce insan böyle anlatım bozukluklarına aldırmıyor artık.)
  • günaydın demesi çok güzel olan çizgi film kahramanıdır.
  • ondan sonra gençler niye uyusturucu batağında. sen 5 yasindaki bebenin tertemiz, dokunulmamis dimagina şunu zerk et, o çocuğun ya beyni yanar ya da ergenliginde su kafanin ozlemiyle bonzai senin lsd benim aranir durur.

yazik aq sirf çocukları susturma vaadiyle bu zehri veriyorlar. korkunç.
  • öyle bir çizgi dizi ki birkaç güzel sahneye denk gelince şaşırıyorum. o birkaç espri için izledikçe izliyorum sonuç yine aynı. günaydın tamam günaydın.

not: regulars.adventuret.gumballsamuraij.spor

edit: büdüt
  • deli cevat'a benzeyen cartoon network baş karakteri.
  • trt’de yayınlansa ismi “hacı dayı” olur.
  • cartoon network'ün güzel çizgi filmlerinden biri. dünyada her çocuğun amcası olarak bilinen uncle grandpa bir karavanda yaşıyor. yarıdan eğitici öğretici çizgi film. bir pizza, bay suratsız ve kaplan karavanda yaşayan ev arkadaşları. bay suratsız ve aunt grandma favorim.
  • çok pis sübliminaller içerdiğinden şüphelendiğim izlerken beynimde kaşıntı hissi yaratan bir çizgi dizi.pedagojik açıdan çoluk çocuğa izletilmemelidir.
  • sesi tamamen kapatıp izleyince çok değişik senaryolar yazdırıyor insana. cartoon'un çocuklar için yapmadığı işlerden biri.