şükela:  tümü | bugün
  • yavaş yavaş raflarda yerini almaya başlayan kendinen aromalı vodka kokteyli. yüzde 15 alkole sahip. yaklaşık 3 ay önce ürün piyasaya çıkmadan deneme anketine katılmıştım, tadı ve şişesi çok orijinaldi. yanlış hatırlamıyorsam vişne+nane, elma, enerji içeceği ve bir aroması daha vardı. elmalı olanı tavsiye ederim.

uncle jam’s türkiye satış müdürünün linkedin’den paylaştığı bir fotoğraf: https://i.hizliresim.com/lb2glb.png
  • bugün markette nane-limon ve dragon meyvesi aromalı olanlarına rastladım. logo ve şişe tasarımlarını çok beğendim ancak tüm aramalarıma rağmen hakkında bu kadar az veri olmasından mütevellit almakta imtina ettim.
    şimdi eve gelince tatmadan karar verdiğimden o güzel şişeli, isimli ve logolu ürüne haksızlık etmişim gibi geliyor.
    az sonra bir daha markete inip alacağım ve kuvvetle muhtemel akşama doğru denedikten sonra buraya yorum yaparım.
    dipçe: facebook sayfasından da yukarıdaki giri minvalinde bir yazı ile tüketimi ile alakalı sorular sordum. merak içindeyim, acaba geri dönüş yapacaklar mı?