• amerikan futbolu takimlarini giydirmekle unlenmis bir spor giyim markasidir. urunlerinde hemen hic pamuk kullanmaz, genelde sentetik elyaflar kullanilir. son yillarda urun yelpazelerini cok genisletmislerdir ama fiyatlari el yakar ki bence gayet siradan urunler satar.
  • kevin plank ismi ile çağrılan kurucusunun, maryland üniversite'sinde amerikan futbolu oynarken formasının altına giydiği ve terden sırımsıklam olan normal çamaşırlardan rahatsız olduğu için kendi çamaşır tasarımlarını yapıp satmaya başlamasıyla kurulan spor giyimi markasi.
  • cok acik ve net soyluyorum ki, bu markanin turkiye distributorlugunu alan firma bes yil icinde performans sporlari, kayak ve outdoor faalliyetlerde tekel olur, cosar, costurur. tasarim, urun cesitliligi ve fiyat performans arasinda optimum dengeye olabildigince yaklasmis, dahasi son yillarda kadin-cocuk urunlerini ve farkli tasarimlarini devreye sokarak "sadece sert adamlar (biz bunu kafa-kas orani mumkun oldugunca sifira yakin anlayalim) giyer" imajini da yikmis ve dogasporlari pazarina girerken de bildiginden farkli mal uretme (cantacının cadır satması, ayakkabıcının saat uretmeye baslamasi vs.) hatasini yapmamistir. (bkz: mango'ya girmis bir kadını anlama esigi)
  • performans giysileri konusunda asmis marka. bakteri uremesini engelleyen, takim taklavatin hava almasini saglayan ic camasirlarindan soguk iklim icligine, her tipte monttan sapkaya, eldivene kadar genis bir urun yelpazesine sahiptir. urunlerinin guzelliginin hakkini vermek icin gercekten saglam vucut gerekir (kadin icin de, erkek icin de). zorlu kosullarda (basra col sicagi, hindikus daglari sogugu) maksimum verim verdiginden amerikali sert cocuklar tarafindan ozellikle tercih edilir. performans ve dayaniklilik bakimindan tercih edilesi bir markadir.
  • önümüzdeki sezon tottenham hotspur ile anlaşmışlar.

    tasarlayacağı yeni formaların göğsünde yer alacak elektronik tabaka oyuncuların kalp atışlarını, nabzını, vücut ısısını, soluk alma sıklığını, hızını ölçecek ve oyuncunun ne kadar yorulduğunu göstererek kenar yönetime bilgileri maç esnasında verecekmiş. bu bilgiler sadece kenar yönetimine değil, bir kısmı da televizyon başında maçı izleyen futbolseverlere de sunulacakmış.
  • krampon da üretirler. ayrıca son dönemde bir çok futbolcu formalarının altına bu firmanın ürettiği performans arttırıcı içliklerden giymekte.
  • blur adını verdikleri futbol ayakkabıları ile süper hafif futbol ayakkabısı sınıfında kendisine yer edinmiş üretici.
  • tottenham hotspur'u giydirecek marka. 5 yıllığına 50 milyon poundluk bir anlaşmayla.
  • bazi coraplari cok rahat. parmak aralarina denk gelen kisim delikli, pufur pufur.
hesabın var mı? giriş yap