• bu sene sonuna doğru piyasaya sürülmesi beklenen alesso ve calvin harris'in yaptığı vokallerini de hurts'den tanıdığımız theo hutchcraft'ın seslendirdiği harika şarkı. zaten üç tane iyi müzisyenden kötü birşey çıkması beklenemezdi.

merak edenler için link: http://www.youtube.com/watch?v=yzqmargshxg

edit: link yenilendi.
  • müzik kanallarında görmesi gereken ilgiyi görmeyen sağlam parça, ne gerek var calvin harrise felan siz gidin innanın 3 dakikalık rindigindiginini dinleyin.
  • esas aslan payini alesso'nun hak ettigi muazzam parca.
  • alesso'nun son dönemlerde içinde bulunduğu tüm şarkılar gibi bu da muhteşemdir, tabi bir de yanında calvin harris gibi çok uzun yıllardır takip ettiğim birisi olunca şarkı başka bir boyut kazanmış. avrupa'da falan her yerde çalınıyor bu şarkı ama hangi cluba giderseniz gidin gecede en az bir kere dinlersiniz hala ama aylar geçmesine rağmen türkiye'de bu şarkı hiç parlayamadı. zaten hakkında da 4-5 entry anca girilmiş, saçma sapan şarkılara sayfa sayfa yazıların yazıldığı sözlükte bu şarkının en az 5 sayfa entrysi olması gerekirdi normalde, üzücü. benzer bir olay if i lose myself'te de mevcut, adam son yılların en efsane remixlerinden birine imza atmış bahseden bile yok..

http://www.youtube.com/watch?v=yzqmargshxg
  • ekşi sözlük'te 24 sayfa entry'i hak eden mükemmel bir calvin harris - alesso şarkısı.
  • 2014 yazının ilk hit şarkısı.

bir calvin harris fanı olarak 2 gündür aralıksız dinliyorum ve yeni albümünü de daha beter bir heyecanla bekliyorum.

mükemmel.
  • calvin harris döktürmüş tuzlu fıstık bira gibi bi şarkı olmuş bu.
  • cidden böyle bir para tuzağı oyunu çok nadir karşılaşmışımdır. gerekli güç taşlarını ve parayı elde etmek için savaşırsınız kazanırsınız oyun sizi kazandıkça bu kazanımları elde etmeyi zorlaştırmak için giderek daha güçlü rakiplerle eşleştirir ve şansınız hiç kalmaz normal rakiple tekrar karşılaşmanız için birkaç kez kaybetmeniz gerekir. rakipleri daha rahat yenmek için askerlere seviye kazandırır teknoloji geliştirirsiniz o da ne? hemen sizi askerleriniz geliştiği için daha zorlu bir lige ve daha zorlu oyuncularla karşılaştırır. artık bu tarz oyuncularla ve liglerde mücadele etmek zorunda kalırsınız. şimdiden geçmiş olsun ya para harcar bol bol elit alıp kazanmaya bakarsınız ya da çıldırırsınız. bunu aşmanın yolu oyuna başladıktan sonra sadece herolara ve elmasla alınabilen eclipse spg gibi birimlere yüklenmenizdir. standart birimleri geliştirmeye çalışırsanız yukarıda söylediklerim başınıza gelir.
    en iyisi hiç bulaşmayın uzak durun.
  • baslangici ile kafalari hafif sallandiran ama sarki devam ettikce butun bedeni hareketlendiren guzel bir sarki. gecen tesadufen duydum ilk kitasini ve dinlemeye devam ettim. simdi yine denk geldim. normalde clubbing kulturu olan biri olmadigim gibi elini yukari kaldirip, dudagini kapatarak dans eden ergenler de bana ilginc gelirdi ama gel gor ki su sarki bana resmen .... (devamini getirin iste)

ve boyle bir sarkiyi begenecegimi hic tahmin etmezdim.
  • rage'in "end of all days" albümünde yer alan harika parça:

under control

like a kiss of evil it took hold on me.
    creeping paranoia, it will get me day by day.
    like the deadly viper with it's poisoned teeth
    it is getting in my blood, a killing brain desease.

oh, no, the thrill became a curse,
    oh, the right has turned to wrong.
    it's just me, myself to blame,
    yes i could have seen it coming.

now i'm a wasted man
    this is 'cause i am under control.
    inside a self built cage,
    screaming out the rage, under control.
    enslave my soul, i'm under control.

i can't live without it and i need it now,
    what is i know about it will destroy me anyhow.
    i have lost my free will, it's enslaving me.
    face inside me mirror let me out and set me free.

oh, no, the thrill became a curse,
    oh, the right has turned to wrong.
    it's just me, myself to blame,
    yes i could have seen it coming.

now i'm a wasted man
    this is 'cause i am under control.
    inside a self built cage,
    screaming out the rage, under control.
    enslave my soul, i'm under control.
    yes, i am.
hesabın var mı? giriş yap