şükela:  tümü | bugün
 • inglizce ic camasiri
 • different class albumunden tutkulu ve sexy bir pulp parcasi daha, tarzi love song havasinda olmasina ragmen sozler isminden de anlashilacagi uzre obsesif cinsellik ustunedir
 • obsesif cinsellik üzerine olmaktan ziyade pişmanlık, kararsızlık, hatta (bu senenin yıl sonu projesi olarak) iki arada bir deredelik (biz 2a1d diyoruz, interaktif proje kendisi) durumu yansıtma olduğunu düşündüğüm şarkıdır underwear. "just remember that this is what you wanted last night" "how the hell did you get here" "cos once it's underway there's no escaping" alıntılarından da görüldüğü gibi.

  jarvis orda ucuncu sahis olarak mı vardır, malı götüren (oha) he diye bahsi geçen merdivenlerden çıkmakta olan kişidir de jarvis orda kendisi "canim cigerim. kuzucigim. benim kuzucigim. seni bi sevsem. ah canim cigerim benim" (i'd give me whole life to see it, just you stood there only in your underwear) tavrıyla kendi kendini yiyip bitirmektedir. odada underwear ile duran kızımız da "şimdi camdan atlayıp kaçmak da olmaz girdik bi olaya allah sonumuzu hayır eyleye" düşünceleri içindedir.

  (bkz: en sevdigimiz seksomanyaklar)
  (bkz: kartal maltepe)
 • "if fashion is your trade then when you're naked, i guess you must be unemployed" tumcesi, bilinenin aksine pazar yerindeki marji bin turlu olan nar meyvesinin, eve getirilince neden deger kaybi yasadigini, birlere dusup kendini kuculttugunu* aciklamaya yoneliktir.
 • pencil skirt'ten sonra albümün en şahane parçasıdır. zannederim ki jarvis burda fantazi dünyasından senaryolar paylaşmaktadır bizimle ki aramızda çok ortak yön var diye demiyorum kesinlikle; mülayim çocuktur jarvis, komşunun kızına anasına babasına asılsa da.
 • (bkz: pulp)*
 • undies olarak da gecer literaturde. cumle icinde kullanalim: "i can see your undies"
  kaynak sarki: los angeles, i'm yours. by the decemberists.
 • (bkz: lingerie)
 • jarvis cocker'in uzerinde isa'nin bas harfleri isli sapik ic camasirlarini daha cok sevsek de, magnetic fields'in uc numarali 69 love songs'unu acan underwear'in sozlerini de verelim, fransiz kalinmasin.

  a pretty girl in her underwear
  a pretty girl in her underwear
  if there's anything better in this world
  who cares
  la mort, c'est la mort
  mais l'amour, c'est l'amour
  la mort, c'est seulement la mort
  mais l'amour, c'est l'amour
  a pretty boy in his underwear
  a pretty boy in his underwear

  if there's a better reason
  to jump for joy
  who cares

  .
 • havalandirma saglikli bir yasamin ayrilmaz parcasidir dusuncesinin aliskanligi ile altini da ustunu de giymeyi unutup gece eglencesine cikar olduklari icin zaten ingilizce bilmeyen boylesi bayanlarimizin sadece yurtdisi gezilerinde magazalarda rastlayip dogru reyonda olduklarini anlamalarina yarayan ibaredir.

hesabın var mı? giriş yap