• afyon kaplicalarinda çekilmiştir.
    varga'nin semira'ya sakso çektiği sahne güldürdü.hatun sus ve yalamaya devam et dedi bildiğin.
  • cok güzel film. bir bucuk saat karanlik ekrana bakiyorsun.
  • fragmaninin 5'te 1'i kadar aksiyonlu, ortalama altı hikayesi ve yarrak gibi sonuyla zaman öldürmek için gittigim ancak zamanın pert olduğu bi film. benim gibi aksiyon-sever bile çöp buldu dusun.
  • kate abla bildigin gandalf olmuş
  • hakkaten çok çok kötü olmuş bu film. sahneleri ipe dizer gibi dizmişler ardarda. serinin başlangıcındaki ciddiyet yerlerde. ne diye çekilmiş anlamadım.
  • içerdigi sıradan senaryosu ile serinin epik hikayesini mahveden komple vasat bir film olmuş. gelişigüzel aksiyon sahneleri ve mahalle kavgalarını aratmayan basit kapışmalarla dolu olan blood wars, aşırı karanlık çekildiğinden dolayı da görsel efektlerin anlaşılmasına fırsat vermiyor. bittiğinde ise "ne gerek vardı bu filme, eski tadında kalsaymış ya seri" dedirtiyor. sonuç olarak beckinsale bile kurtaramamış filmi.
  • biraz daha underworld ruhuna yaraşır bir film olmuş, dördüncü film neydi öyle ya, yeryüzünde olmaz bu işler abicim, şatolarda, kalelerde, kulelerde, yeraltlarındadır bizim savaşımız... ilk 2 film iyiydi zaten, bence serinin en iyi filminin de kate'in olmadığı üçüncü film* olması da ayrıca tuhaf gelir bana hep...

filmi anlamak için de seriyi hatmetmeye gerek yok, filmin başında previously on underworld yapmışlar resmen!

serinin müdavimleri sever bunu!
  • ilginç bugün gösterime girdi ama hakında hiçbir kelam edilmemiş.
  • serinin ilk iki filminin çok altında kalan film. özellikle dövüş sahneleri pek zevk vermiyor. filmi izleme sebebim olan selene karakterinin dövüş sahneleri için daha fazla uğraşmalılardı.

bu arada filmde game of thrones'un üç büyük hanesinin liderlerine (tywin lannister, edmure tully ve randyll tarly) önemli roller verilmiş.
  • yeni filmini 5 senede bir çekip sonra herkesin hatırlamasını beklemeyen senaristler yüzünden kafa yoran bir film.
    bir de öyle ki selene hariç herkes kalleş, herkes pezevenk çıktı.
hesabın var mı? giriş yap