şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bir hamurlu gıdalar markası. uzun zaman sonra pita tarzı sandviç ekmeğini marketlere geri getirmişler. galetaları, tortillası, kurabiyeleri, çiğ kadayıfı... denediğim tüm ürünlerini beğendim.

  ürünleri el yapımıymış. renklendirici ve pancardan elde edilen şeker haricinde, glikoz şekeri vb. hiçbir tatlandırıcı ya da katkı maddesi kullanmıyorlarmış.

  http://www.uneller.com/tr
  bu da facebook sayfaları: https://www.facebook.com/uneller
 • tahinli kurabiyeleri iğrenç olan marka. ucuz diye aldım ama aldığıma da pişman oldum. bozulmuş gibi tuhaf bir tadı ve kokusu var. belki de bozuktur. yemedim, kimse de yemedi.

  çöpe atmadım tabi, köpeklere verdim. köpeklerin iki tanesi kokladı ama yemedi, diğeri , küçük kara köpek yedi. küçük kara köpek dediğim de normal bir köpek değil. karşıdaki tarlaya yeni ekilmiş mısır tohumlarını eşeleyip çıkarıyor ve yiyor. normalde insan olan yemez o mısır tohumunu, diş geçmez çünkü. buna rağmen o mısır tohumlarına çöken karga sürüsüne saldırıyor sonra. bunu mısırlar(ın)a sahip çıkmak için mi yoksa mısır tohumlarının yanında öğününe karga eti eklemek için mi yapıyor pek anlamış değilim. ama onca kovalamacaya rağmen daha karga yakaladığını görmüş değilim zavallının. mısıra tohumlarına devam şimdilik, tabi tarlanın sahibine yakalanmazsa.
 • tam buğdaylıkonya gevreği urunleri pek guzel olan marka.
 • icindekilerde yazdiklari dogruysa, piyasada bulabildigim tek %100 tam bugday lavasi ureten ve bu sayede takdirimi kazanan markadir. uno, untad vb diger markalarin uzerine kocaman “tam bugday” diye yazdigi lavaslarda tam bugday unu belli bir oranda olup, bildigimiz beyaz un da kullaniliyor.
 • her ürünü son derece kaliteli ve lezzetli olan şirket. mis gibi kokuyor ekmekleri lavaşları bazlamaları... köyde yapılanlar kadar güzel.

  tek sıkıntı her yerde her zaman bulamamak.