şükela:  tümü | bugün soru sor
  • eczacıbaşı holding bünyesi altında bebek bakım ürünleri sunan yeni marka.

http://www.unibaby.com.tr/
  • bebe şampuanını beğendim marka. hem diğerlerinden daha ucuz hem de dalin gibi yerli üretici.
  • eczacıbaşı'na güvendiğim için aldığım bi marka... ıslak mendilleri de gayet güzel, mendiller johnson's baby gibi vıcık vıcık da değil, tavsiye ederim...
  • şampuanını kendim için kullanıyorum. içinde sls* ,boya ,hede höde yok. ilk seferde genelde köpürmüyor. içinde yağ çözücü maddeler olmadığı için olsa gerek. saçtan gayet güzel durulanıyor. kepek sorununuz saçınızda kalan temizlik ürünü kalıntıları ile ilgili ise olumlu sonuç alabilirsiniz.
  • mükemmel bir kokuya sahip bebek yağı olan bebek bakım ürünleri markası. fiyat olarak johnson's babyden daha uygun olmasına karşın kokusu ondan kat be kat güzel, performansı da aynı ayarda diyebilirim.
  • ıslak mendilleri hem cok pahali degil hem de kaliteli, bebesinin poposuna ozen gosteren ebeveynlere tavsiye ederim.
  • şampuanı bildiğin baya baya göz yakan marka.
  • şampuanının üretiminde hayvan deneyi yapılmayan ve içinde sls, paraben, alkol vs barındırmadığından bundan böyle tercih edeceğim markadır. eczacıbaşı'nı tebrik ederim.
  • ıslak mendilleri bebek ve ebeveyn arasında en çok yer alan şeydir. neredeyse piyasanın hakimidir.
  • kapaklı olan ıslak mendillerinin mandalına basınca kapağı açmakta bir tek ben mi zorlanıyorum acaba diye düşündüren markadır. bildiğin dizayn hatası var, yoksa kalitesine diyecek pek bişey yok.

sensitive ıslak bebek havlusu diye geçmekte.