şükela:  tümü | bugün
  • eski adıyla aviva sigorta. yeni logonun altına da united ınsurance company çakmışlar baba mirası gibi afilli bi anlam kazandırmış. hiçbir şey olmaz diye sloganları, tatlış komikli de reklamları var. yeni websiteleri tam olarak şöyle: http://www.unicosigorta.com.tr/
  • (bkz: bisey olmaz)
  • aviva'yı severdim unico'yu daha çok sevdim. eskisine göre site çok güzel olmuş. sorguladım poliçeyi gördüm sıkıntı yok. aracımı sigortalayan şirket.
  • galatasaray.orgta reklamları dönen sigorta. yelken sporcularımıza da destek oluyorlarmış.

http://galatasaray.org/…mpiyat-yolunda-destek/30013
  • poliçe kapsamında gönderdikleri(?) çekici 3 saat boyunca "başka işlerim var" diyerek gelmeyince kendi sorununuzu kendinizin çözmek zorunda kaldığınız firma. çekicinin de ilk aradığında "ben çizerim devirirm o motoru, böyle onu sarabileceğimiz büyük köpükler bulabilir misin?" demesi de hikayenin bonusu. tabi evde ben hep köpük, pıtpıtlı poşet falan kullanıyorum.
  • su aralar 3 aylik kampanya yapan firma.

tanimdan sonra bir gazla telefon actim arabanin kaskosu gelmisti madem ucuz yapalim diye.
    bu arada bilgilendirme acisindan bugune kadar tum arabalarim ya annemin ya hanimin uzerineydiki hanimin uzerine olan araba duruyor, hadi dedim bunu da kendi ustume yapayim oyle aldik.
    neyse ankara sigorta 2300 lira kasko cikartti, bunlari aradim ve cok ucuz denen kampanya ucurun firma 4000 lira cikartti.

iste boyle birsey.

rezalet degildir.
    ayari yavas verirseniz sevinirim.
  • boktan firmadır. (bkz: #63660909)

bulaşılmaması tavsiye olunur. yine de tercih tabii ki sizin. ama sonra götünüz yanarsa vay efendim ben bilmiydim, vay efendim kimse sülemedi demeyin.
  • buraya da yazayım insanlar bilgilensin, unico sigortadan kasko yaptırmıştım.

ikame araç konusunda yorumu size bırakıyorum. aracı servise verip eksper görmesinin üzerinden 5 gün geçti. pazartesi aradım, salı aradım, çarşamba tekrar aradım en sonunda yollayacaklar. aracım c segmenti idi, ikame olarak a segmentinden (göt kadar) bir araç gönderiyorlar.