şükela:  tümü | bugün
  • kendisi bir adet babu$tur. sozluge gelmis hos gelmis. babu$la hukukumuz 12-13 sene oncesine kadar gitmektedir. sozunde durmadigi pek gorulmemistir. ozellikle oyun ve donanim konularinda kendisine danisabilirsiniz. soracaginiz soruya makale seklinde cevap verir. tl;dr yaparsaniz da agizini yuzunuzu kirar. ben olsam ben de kirarim.

yaban ellerden saygilar sevgiler babu$.
  • unicornknight gördugum en kibar insanlardan biri ve beni cok guzel aydinlatan bir yazar kendisine sevgiler burdan.
  • enteresan adam. freekara nickli yazar kaynak göstererek pontus soykırımına dair alıntı yapıp, kendi görüşlerini savunuyor. bu arkadaş da çıkıp ülkedeki hukuk sisteminin zayıflığından güç alarak pontus soykırımı başlığı altında tehdit saçıyor. ya işsiz yada işi gücü bırakıp gereksiz işlerle uğraşabilecek vasıfta biri.

söz konusu entry: #68282431

edit: ehe. arkadaş algı yaratmaya çalıştığımı söylemiş. öyle bir çabam olsa bu başlık altında gezinmezdim. ayaküstü mağdur etmişiz. o denli vatansever isen, başlık altına yazan bazı kişiler hakkında suç duyurusunda bulunacağını, söylemeden yapmalıydın. öyle ki onca vatan haini(!) senin entry'ni görüp yazmaktan vazgeçmiş olabilir. yada senin standart primcilerden olduğunu düşünmüş olabilirler.
  • (bkz: #75248640)
    entrydeki konu hakkında yerden göğe kadar haklıdır. yazdıklarını okuduktan sonra takibe aldığım yazardır.
  • 101 çocuğun abd tarafından öldürülmesiyle ilgili olarak "birkaç yumurta kırılmadan omlet yapılmaz" yazabilen, doğada yer kaplayan madde.

https://i.hizliresim.com/azro4r.png
  • aktrollün tekinin şu entryde (bkz: #75714628) bahsettiği haber içeriğinin doğrusu afganistan hava kuvvetlerinin önceden alınmış bir istihbarat neticesi gerçekleştirdiği terörle mücadele operasyonu esnasında bombalanan terör yuvasında yaşanan sivil zaiyatlarla ilgili girdiğim entry üzerinedir.

nick altı entry itibariyle bile dezenformasyon yürütebilen bir hayli ilginç lakin ziyadesiyle bayağı yaşam formları bunlar, tarihe not düşülsün. *

edit: canım benim yaaa, ekran alıntısı da almış. tabi bunlar herkesi kendileri gibi "hz geri vites" şiarından feyz alıyor sandıkları için normal. entrymin aslına dair linki de şuraya bırakayım, içeriğe ilave ettiğim başka şeyler de var zira.

(bkz: #75710618)
  • (bkz: #76358128)
    beni aktroll ilân etmiş barzo. ergen bi "kripto" kelimesi öğrenmiş işine gelmeyen her başlığa "kripto aktroll" yazmış. nick altı resmen çöplük. lord eddard stark'ın iyi partili versiyonu. böyle mal muhalafet seçmeni olduğu için akp yıllardır başımızda.
  • sürekli başlık engelle bakınızı veren osbirci ergen.
  • (bkz: #78031529)