• bu bankaya yurtdışında işiniz düşmesin. hele de italya'da. ben böyle ağır kanlı çalışanlar ömrü hayatımda görmedim. misal, pavia/strada nuova şubesinin öğle sonra çalışma saatleri 14:40-16:10'dur (belki de tüm italya'daki şubelerinin öyledir emin değilim) ve bu saatler içinde vadesiz hesap açtırabilmek için 2 gün ardarda şubeye gitmeniz gerekmektedir. neden mi? çünkü o kadar yavaş çalışıyorlarki bir hesap açmaları 4 saat sürebiliyor. adam iki gün boyunca öğleden sonraki mesaisini bana hesap açmaya çabalarken yedi bitirdi. var mı böyle rahatlık ya!

bu adamları gördükten sonra türkiye'deki bankacılara acımamak elde değil. hedef baskısı altında rüyalarında portföy miktarlarını, bağladıkları pos cihazı sayısını gören türk bankacılar, italya'daki rahatlığı görse yemin ediyorum sinirden ağlarlar. bir de bu banka nasıl avrupa'nın en büyük bankalarından biri olmayı becermiş acaba.

artık benim de hedefim, bu bankanın italya'daki herhangi bir şubesinde çalışıp, gün boyu yan gelip yatmak.
  • ömrümü yiyen. yapı krediyle olan ilişkisinin kesinlikle tesadüf olmadığını açıkca görüyoruz tabi ikisi de birbirinden berbat bankalar çünkü.
    italya'daki çalışma saatleri de o kadar az ve buna rağmen çalışanları o kadar ağır kanlı ki keşke italya'ya bu alanda bir bölüm okumaya gelseydim de bankada çalışsaydım diye pişman olsam yeridir.
  • italyanın sağlam bankalarından, iş bankasının da muhabirlerindendir.*
  • ücüncü çeyrekte kazancının %54 dustugunu aciklamis, eger muhasebe kurallari kriz nedeni ile değiştirilmeseymiş çok daha buyuk zararlar yazacakmış.
  • 2011 3. çeyrekte eşek yüküyle zarar yazmış grup. türkiye'den çıkmayacağız diyorlar ya hani... kesin çıkacaklar... tek sorun alıcı bulmak.
  • yapı ve kredi bankası gibi yıllık karı milyarlarca lira olan bir bankadaki hissesini satıp türkiye bankacılık sektöründen çekilmesi pek de akıl karı gibi gözükmeyen kuruluş. böyle bir durumun söz konusu olmadığını ısrarla açıklamaktadırlar ama belli de olmaz tabi.
  • şampiyonlar ligi maçlarından önce reklamları çıkıyor reklamlardan bi bokta anlaşılmıyor nedir ne değildir bilmiyordum şimdi öğrendim bankaymış yapacağınız reklama sokayım
  • an itibari ile milano borsasinda hisse islemleri durdurulmustur.
  • gazetelerde 10.000 çalışanını işten çıkarmayı düşündüğü yazan finans kuruluşu.
  • koç holding'le finans alanında, koçbank başta olmak üzere her birime yüzde 50 ortak olan italyan finans devi.
hesabın var mı? giriş yap