şükela:  tümü | bugün
 • david vendetta feat. akram. videosunu görene kadar vokalin bayan olduğunu zannettiğim güzel bir şarkı.
  http://www.youtube.com/watch?v=sryavsewyhk
 • arka arkaya 100 kere dinleyebileceğim şarkı. o kadar hoşuma gitti ki, kendi kafamda 2. hatta 3. klibini bile çevirdim. hayır akli dengem gayet yerinde. durun napıyorsunuz.
 • david vendetta imzalı yeni bir hit. bugünlerde radyolarda sıkça çalınmakta, ispanyolca "birleşmek müzikal sesliliktir" gibi bir anlama geldiğini zannediyorum.
  edit: uydurmuşum biraz.
 • isp: müzik için bir araya gelenler/birleşenler
 • bugün 'cosa nostra remix'inin daha bir heyecan verici, kan yapıcı olduğunu öğrendiğim şarkı. outwork'ün electrosu gibi yaz şarkısı olup bay getirilmeden önce tadını çıkarmak lazım gelen şarkı. arzu ece'yle rüya ersavcı grup kursun...
 • sözlerini de yazayım tam olsun

  [refrain] x3 :
  amor para todos
  felicidad para cada uno
  que la alegria sea parte de la vida
  y que quedemos todos juntos para siempre
  unidos en la musica

  unidos x4

  unidos para la musica x4

  unidos

  amor para todos
  felicidad para cada uno
  que la alegria sea parte de la vida
  y que quedemos todos juntos para siempre
  unidos en y para la musica
 • vandetta'nin bu hafta istanbul'daki performansinin top noktasi olacagini dusundugum sarki.
 • cazda ve vokalde standartların peşinden koşanların bile yenileceği, komşuların ve ofisteki arkadaşların rahatsız edileceği ve şaşıracağı denli sıkça ve yüksek sesle dinlenesi, arabada dinlenirken ritme teslim olmuşluğu dışarı yansıtıcı, bu anlamda utandırıcı ama samimiyetle baştan çıkartıcı parça... gençlik aşısı denilebilir belki... insanın dokuz yaşındaki oğlundan öğreneceği şeylerden biri daha... diğeri için bkz. black eyed peas'den mas que nada ...
 • bu aralar radyo mydonose'da bir remix'i çalıyor bu şarkının. müzikte değişiklik yok, sadece üstüne fergie'nin fergalicious'daki sözleri yerleştirilmiş. şarkıyı hareketlendirmiş, uzun süren ve az sözlü bir şarkı olduğu için bazen bayabiliyordu orijinal hali.
  kaç gündür ismini öğrenmeye çalışıyorum bu remix'in de, radyoda söylemediler bir türlü. neyse bugün buldum adını:
  unidos para fergie
  hardballer adlı fransız bir dj tarafından yapılmış.

  pek bilinmeyen bir remix olduğu ve az sayıda sitede bulunduğu için, bulduğum tüm download linklerini ekliyorum ki biri patlarsa diğeri dursun:

  rapidshare linki: http://rapidshare.com/…ergie-unidos_para_fergie.rar
  zshare linkleri: http://www.zshare.net/audio/442489530fdd67/ ve http://www.zshare.net/audio/44729150a4d068 (sayfadaki media penceresinin hemen üstündeki "download this file"a tıklayın)

  az bulunan bir remix olduğu için remix'in sahibi hardballer'ın ismi de kaynamasın arada, "emeğe saygı" çünkü. kendisinin adresleri şöyle:
  http://www.wat.tv/hardballer
  http://www.myspace.com/hardballermusic

  şarkıyı internette ararken güzel dj blogları buldum, limewire ve benzeri paylaşım programlarında bulunmayan radyo hit'lerini kolay bulup indirmek için aşağıyı okumaya devam edin.

  remix'i google'dan aratınca çıkan bütün sayfalar türk paylaşım siteleri. hepsi de linkleri saklama özelliğini kullanıyor, "linkleri görmek için üye olunuz" diyor. sanki ben üye olunca ne kazancı oluyor sitenin mna koyim, girince pageview'ını artırıyorum zaten. ("n adet üyemiz oldu, deli gibi reklam alabiliriz artık" geyiğini geçiniz lütfen)
  inat ettim "bulucam ulan ba$ka bi siteden" diye.
  sonunda amatör olarak dj'lik yapanların kişisel bloglarında bulabildim. hem bundan sonra radyo hit'lerini kolayca bulabilmeniz için, hem de linkleri saklayarak sinir bozan paylaşım forumlarına nispet olsun diye, bu blogların ismini burada yüceltmek istiyorum izninizle:

  yukarıda yazan rapidshare link'ini, http://www.rapidsharelink.com/ adresinden arama yaparak @ndi-x-clusive nickli bir türk dj'in blog'unda buldum. kendisi radyolardan duyduğu hit parçaları bulup rapid'e atıyormuş sürekli. siteyi her gün güncelliyor, yeni şarkıların rapid linklerini koyuyor: http://andixclusive.blogspot.com/

  zshare link'lerinden ilkini ise cunyurs nickli bir dj'in "gnky-music" isimli blog'undan buldum. o da radyolardan duyduğu hit parçaların download linklerini farklı yerlerden (zshare, speedyshare vs) bulup blog'una koyuyormuş: http://gnky-music.blogspot.com/
  ikinci zshare linkini de bu ilk linki bulduktan sonra google'da zhsare üzerinde arama yaparak buldum.

  bu iki blogu da verdikten sonra, linklerini saklayan tüm paylaşım forumlarına dil çıkartarak entry'mi bitiriyorum.

  ne remix'miş be, bak o kadar uğraştım bi indirin de dinleyin artık yani.

  edit: entry'de telif hakkıyla ilgili sorun yok. hardballer nickli dj albüm çıkarmıyor, sadece hazırladığı remix'leri kendi radyosunda çalıyor.
 • şu şarkıyı dinleyince keşke böyle kalite şarkıların birileri bir albüm altına toplasa ( 2000-2010 yılları arası en çok akılda kalanlar gibisinden ama içlerinde sadece kulağa iyi gelenler olmalı sanatçı ismine bakarak seçilenler değil ) ve piyasaya sürülse eminim çok satar düşüncesi geçiyor içimden.