şükela:  tümü | bugün
  • reklamlardan anladığım kadarıyla kasko işi de başka yere gidiyor. ayda 9tl'lik ödemelere kadar çitalar yükselmiş. play/pause tuşu koymuşlar kullanmadığın zaman kaskonu durdurabiliyorsun falan. pokemon go’dan daha basit gibi gözüküyor bakalım daha neler görücez.
  • lpgli araçları beğenmeyen hede.
  • reklamlarında ahmet çakar , sinan engin , rasim ozan kütahyalı oynatan kasko firması...
    ürün çok iyi gözüküyor ama bunu yapmasaydınız iyiydi...
  • kaskosu olmayan, korkusundan arabasını streçleyen adama çözüm sunulan garip reklamıyla ortaya çıkmış sigorta şirketi. aylık abonelikle falan devam ediyorsun, istediğinde kaskonu durdurabiliyorsun. aylık dergi gibi bir şeye dönmüş sigorta işi. vaatleri iddialı gözüküyor. hasar sonrası çözüm hızlarına da bakmak lazım.
  • websitesinde ilk 3 ay ayda sadece 9tl. diyerekten sizi ağına çeken, sonra abuk subuk bir sebepten size teklif vermeyen firma. telefon numarasını kaptıranların mütemadiyen beynini sikecekler belli ki...

lan dallama. "son kaskonuz üzerinden en az 15 gün geçmiş" diye teklif vermiyorsun. zaten sigorta firmalarının fiyatlandırma politikası aklıma yatsa sana gelmem.

üstelik "beni aramayın" yazmak için iletişim formuna meramımı yazdığımda yazdıklarım da gönderilemedi ve hata verdi. firmanın ciddiyeti gözlerimi doldurdu. ucuz yırtmış olma ihtimalim yüksek.

bulaşmayın...
  • ikame araç konusunda yorumu size bırakıyorum. aracı servise verip eksper görmesinin üzerinden 5 gün geçti. pazartesi aradım, salı aradım, çarşamba tekrar aradım en sonunda yollayacaklar. aracım c segmenti idi, ikame olarak a segmenti (göt kadar) bir araç gönderiyorlar.
  • ilk 3 ay 9 tl ödeme olayı beni cezbetti, ayda 2 kere yurtdışına çıkan adam için de kaskoyu durdurma istediğin zaman başlatma özelliği güzelmiş. reklam karakterlerini bişeye benzetiyorum ama çıkaramıyorum.