şükela:  tümü | bugün
 • reklamlardan anladığım kadarıyla kasko işi de başka yere gidiyor. ayda 9tl'lik ödemelere kadar çitalar yükselmiş. play/pause tuşu koymuşlar kullanmadığın zaman kaskonu durdurabiliyorsun falan. pokemon go’dan daha basit gibi gözüküyor bakalım daha neler görücez.
 • lpgli araçları beğenmeyen hede.
 • reklamlarında ahmet çakar , sinan engin , rasim ozan kütahyalı oynatan kasko firması...
  ürün çok iyi gözüküyor ama bunu yapmasaydınız iyiydi...
 • kaskosu olmayan, korkusundan arabasını streçleyen adama çözüm sunulan garip reklamıyla ortaya çıkmış sigorta şirketi. aylık abonelikle falan devam ediyorsun, istediğinde kaskonu durdurabiliyorsun. aylık dergi gibi bir şeye dönmüş sigorta işi. vaatleri iddialı gözüküyor. hasar sonrası çözüm hızlarına da bakmak lazım.
 • websitesinde ilk 3 ay ayda sadece 9tl. diyerekten sizi ağına çeken, sonra abuk subuk bir sebepten size teklif vermeyen firma. telefon numarasını kaptıranların mütemadiyen beynini sikecekler belli ki...

  lan dallama. "son kaskonuz üzerinden en az 15 gün geçmiş" diye teklif vermiyorsun. zaten sigorta firmalarının fiyatlandırma politikası aklıma yatsa sana gelmem.

  üstelik "beni aramayın" yazmak için iletişim formuna meramımı yazdığımda yazdıklarım da gönderilemedi ve hata verdi. firmanın ciddiyeti gözlerimi doldurdu. ucuz yırtmış olma ihtimalim yüksek.

  bulaşmayın...
 • ikame araç konusunda yorumu size bırakıyorum. aracı servise verip eksper görmesinin üzerinden 5 gün geçti. pazartesi aradım, salı aradım, çarşamba tekrar aradım en sonunda yollayacaklar. aracım c segmenti idi, ikame olarak a segmenti (göt kadar) bir araç gönderiyorlar.
 • ilk 3 ay 9 tl ödeme olayı beni cezbetti, ayda 2 kere yurtdışına çıkan adam için de kaskoyu durdurma istediğin zaman başlatma özelliği güzelmiş. reklam karakterlerini bişeye benzetiyorum ama çıkaramıyorum.
 • durdur başlat özelliği ile kasko poliçenizin ücretlendirilmesini ayda 15 gün durduğunuzda aylık toplam taksit tutarının 1/4’ü kadar ücret düşüren kasko firması.

  normalde 1 ay 30 gündür değil mi? bunlara göre 15 gün yarım ay yapmıyor belli ki.

  bu arada fazla para çekmişler kredi kartımdan. az önce fark ettim. üçkağıtçılar!

  yarın arayıp iadesini isteyeceğim. editlerim buraya.

  edit: iade etmediler. bildiğiniz üzerine yattılar. 6 ay sonra beni arayacaklar. nur topu gibi bir nah çekeceğim kendilerine...

  deneyimledim. bu firmadan teklif toplanmadan önce burayı okuyacak binlerce insan olacak. dikkat edin güzel insanlar. fazla para çekip kredi kartınızdan iade etmiyorlar.

  edit 2: iade etmediler ama gördüğüm kadarıyla düşülecek tutarı sonraki aya ötelemişler.

  muhasebesel hesapları takip edemeyen kasko şirketi...
 • bu kasko firması gibi aylık olarak kredi kartınızdan çeken bir firma bilen varsa beni yeşillendirebilir mi?