şükela:  tümü | bugün
 • --- spoiler ---
  alttaki yazıdan ötürü şahsıma kadın düşmanı vs. diyecek olan varsa siktirip bunların erkek türleri hakkında başlık açabilir. ben düşmanlığın aksine kadınları çok seviyorum, keşke dünyadaki tek erkek ben kalsam da bütün kadınlar benim olsa ehehehehe
  --- spoiler ---

  canım anadolum'un çeşitli yerlerinde ahlak abidesi insanlar arasında büyüyen cici kızlarımızın, üniversite okumak için büyükşehirlere gelince 8 silindirli 5000cc 309 beygir 407 nm torkluk motora dönüşmeleri durumudur.

  bunlar; özgürlüğü ona göz kırpıp, şunla sevgili olup, bir diğer kişiyle aldatmak suretiyle sevgilisinden ayrılınca 50 tane abazanla aynı anda flörtleşmek olarak algıladıklarından dolayı motorlarının bağırtısı memleketlerine dedikodu vasıtasıyla ulaşır ve gariban ana babaları "keşke biricik kızımızı gavur izmir'e yollamasaydık..." diye içli içli düşünürler.

  kimi motor türleri ise içten yanmalı benzin yakıtlı olduğundan fazla ses çıkarmaz. tatilde memleketlerine döndüklerinde uzun etek, kapalı yaka, başörtüsü vs. suretlerle bir süreliğine istop ederler.

  açıkladığım iki türün ortak yönü ise kizlarsoruyor.com'da "kızlık zarı nasıl diktirilir" başlıklarının müdavimi olmalarıdır.

  şimdi soracaksınız ki "neden böyle bir başlık açtın?" diye. 21 yıl boyunca bu orjinden dişi-erkek hiçbir insanla muhatap olmayan ben, üniversiteden mezun olmadan önceki son 2 yılımı(halihazırda sözkonusu dönemin 2. yılındayım) bu tiplerle geçirmek zorunda olduğum için insanlıktan soğumuş vaziyetteyim.

  anlayışınızlarınıza muhtaç olduğum başlıktır.
 • patlak kezban doldu üniler. yazık bu ülkenin civanmert delikanlılarına.
 • (bkz: mal beyanı)
 • sen acaba nerenin cahilisin?

  orjin mi?

  (bkz: orijin)
 • hem kırsaldaki insana dil uzatıyor, hem üniversiteli kızlara dil uzatıyor, nasıl insanlık düşmanı düşünceler bunlar, kim kimle ne isterse yapar, bu cümleleri kuranları da kimsenin istemediğinin istese koşarak gideceğinin herkes farkında.
 • bozulmuş sütten kaşar elde edilir.

  insan bozulmuş ise ondan ne? elde edilir.
 • (bkz: sözlüğün lümpen burjuva kaynaması)

  neden lümpen burjuva? derseniz:

  küçük burjuva olamayacak kadar nitelikten yoksun fakat lümpen proleterya da olamayacak derecede sikko problemleri olan eciş bücüş bir sınıf olduğu için derim.
 • nasıl tecrübe edildiğini merak ettiğim tespit.

  illaki çok yakınlarında biri olmalı bu kişi. o bkz'ı vermeyeceğim ki moralin bozulmasın.