şükela:  tümü | bugün soru sor
  • patlak kezban doldu üniler. yazık bu ülkenin civanmert delikanlılarına.
  • (bkz: mal beyanı)
  • sen acaba nerenin cahilisin?

orjin mi?

(bkz: orijin)
  • hem kırsaldaki insana dil uzatıyor, hem üniversiteli kızlara dil uzatıyor, nasıl insanlık düşmanı düşünceler bunlar, kim kimle ne isterse yapar, bu cümleleri kuranları da kimsenin istemediğinin istese koşarak gideceğinin herkes farkında.
  • bozulmuş sütten kaşar elde edilir.

insan bozulmuş ise ondan ne? elde edilir.
  • (bkz: sözlüğün lümpen burjuva kaynaması)

neden lümpen burjuva? derseniz:

küçük burjuva olamayacak kadar nitelikten yoksun fakat lümpen proleterya da olamayacak derecede sikko problemleri olan eciş bücüş bir sınıf olduğu için derim.
  • nasıl tecrübe edildiğini merak ettiğim tespit.

illaki çok yakınlarında biri olmalı bu kişi. o bkz'ı vermeyeceğim ki moralin bozulmasın.
  • adamın tespiti %99 doğru. doğanın kanunu bu, 18 yıl baskı altında yaşamış kız ailesinin yanından ayrılınca amı götü dağıtıyor üniversite ortamında, bunun bir tık üstü erasmusa giden türk kızıdır. ışte o 18 yıl rahat rahat büyümemenin acısını çıkarıyorlar. şimdi efendim buna birebir tanık oldum bilkent'de, ted çıkışlı kızların kaşarlık katsayısı diğer şehirlerden gelen kızlardan çok daha azdı, hepsi taşradan gelen kızlardan çok daha özgür ortamlarda büyüdüler üstelik.

au sbf'de okuyan bir tane malatyalı hatunla takıldım zamanında, kızın ordaki ailesini görsen aklınız şaşar, neler neler yaptı bu hanım kızımız : ) en son grup işide yapalım diyince midem kaldırmadı direk kaçtım arkama bakmadan :d

burda adama küfredip ad hominem'e başvurmak yerine adamın sunduğu argumana cevap verin. tersini gözlemlediyseniz onu söyleyin. benim gözlemlediklerim bu adamın hipotezini haklı çıkartıyor, ha bunun için ayrı konu açmayı düşünmedim, gereksiz.
  • (bkz: sanane)