şükela:  tümü | bugün
 • şeker ve yağ ilavesiz, herhangi bir katkı ve koruyucu olmadığını belirten %100 doğal olduğunu iddaa eden protein bar markasıdır. 3 çeşidi mevcuttur: choco light, choco dark ve power.
 • protein bardır. nero'da kasa yanında satılıyor. üç haftadır kullanıyorum. nero'daki 6 tl'lik fiyat yerine, az önce acaba topluca daha ucuza alabileceğimiz bir yer var mı diye araştırdım. şöyle bir siteleri var:

  [http://shop.unique.com.tr/ http://shop.unique.com.tr/]
 • carrefour marketlerde satilmaktadir. power versiyonunu gün içerisinde acıktığımda yiyorum oldukça tok tutuyor. tadı da fena sayılmaz. özellikle bol su ile tüketmenizi öneririm. bu arada içerisinde whey proteini varmis.
  çok yemeyin ters üçgen yaparsınız. hadi iyi sporlar.
 • zayiflamak isteyenler icin akşam yemeği yerine herhangi bir çeşidinden bir bar yuvarlayarak bol su ile birlikte tüketilirse açlık hissi kalmaz ve spor sırasında faydası gelir. ama hergün ve fazla yememek lazim. yan etki olarak vücudun çeşitli yerlerinde sivilce çıkarabilir.
 • çok merak ediyorum ama hiç de bulaşmak istemiyorum. en nihayetinde paketli ürün. ara ara gelen tatlığğğğğ krizlerini tatmin eder mi bilemedim ama bulaşmasam iyi olur. yok yok almayacağım adını bile unuttum. low fat olanlara aklım gidiyor ama cıxxx ııııhh. almicam.
 • içeriği itibarıyle antrenman öncesi öğünde bir bardak kahveyle oldukça iyi giden bir yiyecek. uzun süre tok tutması açısından benden tam not almakla beraber günlük abur cubur krizini de bastırıyor.
 • yeri gelince akşam yemeğim, spor öncesi protein öğünüm, tatlı krizlerimde yardımıma koşan biricik kahramanım.
  öyle bir tok tutuyor ki, o abartı fiyatını bile hakediyor, net.
  yine de topluca daha uygun fiyata alabileceğimiz bir yer bilen arkadaşların yeşillendirmesinde sakınca yok bence.
 • bugün migros'ta görüp alarak, dark choco olanını tattığım ve şok olduğum bar.
  protein falan filan ok de, gerçekten çok tok tutuyor çünkü acayip tıknaz bir yapısı var.
  şeker ve yağ olmamasıyla, tatlı krizleri için şahane bir alternatif olabilir.

  ve evet pahalı.
 • ciddi ciddi tok tutan ürün.
  mantığı şu: konsantre ürün olduğundan, tok kalmanızı sağlar. al masaya vur tak tak sesini duyarsın o denli de serttir. boyutları bildiğiniz tadelle boyutlarındadır, benim diyen 1 tanesini tüketmekte zorlanır. özelikle akşam saatlerine doğru tüketilmesinin daha iyi sonuç verdiği söylentileri var. ben genelde akşam saat 16:00'dan sonra tüketiyorum. yatana kadar her acıkmam da 1-2 ısırık alıyorum ve galiba mide de dağılarak tok tutuyor. artık hedesini hödesini bilmiyorum, tek bildiğim tok tuttuğu ve yemek yeme ihtiyacını en aza indirdiği.
  portakallısı enfestir, tavsiye ederim.
  http://www.performansurunleri.com/…gr-power-33.html
 • türk menşeili yerel bir protein barı. ürünü ve web sitesini inceledim. bilinçli üretilmiş bir ürün izlenimini veriyor. (ürünü ve logosunu ilk gördüğümde biraz ön yargılı yaklaşmıştım ama araştırdıkça beğenimi kazandı) 16'lı karışık paketini aldım.

  konsantre ürün denilmiş, gerçekten de bar formu verilmiş koyu kıvamlı bir macun gibi düşünülebilir. içinde badem parçacıkları vb. var, ama o kadar tak tak ses verecek veya tüketmekte zorlanılacak kadar sert değil benim denediklerim. (üretim tarihi ile ilgili olabilir) fiyatı bence oldukça yüksek, yani protein barları genelde bu civarda oluyor, ama fiyatı düşük tutarak fark yaratma şansları var. (su an itibarı ile 6 tl civarı) içerik denildiği gibi ise, maliyeti de çok düşük değildir, yine de bir 3-4 tl olsaydı tadından yenmezdi.

  içinde ilave şeker (özellikle glikoz fruktoz şurubu) ve gdo'lu içeriği olmaması, içeriğinin tamamının %100 doğal olması (umarım dedikleri doğrudur) benim beğenimi kazandı. spor yaptığım günlerde yanımda bulundurmayı düşünüyorum.
hesabın var mı? giriş yap