şükela:  tümü | bugün
 • carrefour marketlerde satilmaktadir. power versiyonunu gün içerisinde acıktığımda yiyorum oldukça tok tutuyor. tadı da fena sayılmaz. özellikle bol su ile tüketmenizi öneririm. bu arada içerisinde whey proteini varmis.
  çok yemeyin ters üçgen yaparsınız. hadi iyi sporlar.
 • protein bardır. nero'da kasa yanında satılıyor. üç haftadır kullanıyorum. nero'daki 6 tl'lik fiyat yerine, az önce acaba topluca daha ucuza alabileceğimiz bir yer var mı diye araştırdım. şöyle bir siteleri var:

  [http://shop.unique.com.tr/ http://shop.unique.com.tr/]
 • bugün migros'ta görüp alarak, dark choco olanını tattığım ve şok olduğum bar.
  protein falan filan ok de, gerçekten çok tok tutuyor çünkü acayip tıknaz bir yapısı var.
  şeker ve yağ olmamasıyla, tatlı krizleri için şahane bir alternatif olabilir.

  ve evet pahalı.
 • yeri gelince akşam yemeğim, spor öncesi protein öğünüm, tatlı krizlerimde yardımıma koşan biricik kahramanım.
  öyle bir tok tutuyor ki, o abartı fiyatını bile hakediyor, net.
  yine de topluca daha uygun fiyata alabileceğimiz bir yer bilen arkadaşların yeşillendirmesinde sakınca yok bence.
 • türk menşeili yerel bir protein barı. ürünü ve web sitesini inceledim. bilinçli üretilmiş bir ürün izlenimini veriyor. (ürünü ve logosunu ilk gördüğümde biraz ön yargılı yaklaşmıştım ama araştırdıkça beğenimi kazandı) 16'lı karışık paketini aldım.

  konsantre ürün denilmiş, gerçekten de bar formu verilmiş koyu kıvamlı bir macun gibi düşünülebilir. içinde badem parçacıkları vb. var, ama o kadar tak tak ses verecek veya tüketmekte zorlanılacak kadar sert değil benim denediklerim. (üretim tarihi ile ilgili olabilir) fiyatı bence oldukça yüksek, yani protein barları genelde bu civarda oluyor, ama fiyatı düşük tutarak fark yaratma şansları var. (su an itibarı ile 6 tl civarı) içerik denildiği gibi ise, maliyeti de çok düşük değildir, yine de bir 3-4 tl olsaydı tadından yenmezdi.

  içinde ilave şeker (özellikle glikoz fruktoz şurubu) ve gdo'lu içeriği olmaması, içeriğinin tamamının %100 doğal olması (umarım dedikleri doğrudur) benim beğenimi kazandı. spor yaptığım günlerde yanımda bulundurmayı düşünüyorum.
 • bugün ilk defa denediğim üründür.

  bugün bizim migros'ta choco dark olanı vardı. aldım. çok umudum yoktu tadından; ama aşık oldum. o kadar güzel ki.

  benim gibi diyet yapanlar için çikolata ve tatlı krizini bastırmalık. ben bir ara öğünde yarısını yiyeceğim. tabi her gün değil.
 • çikolata/tatlı krizim geldiğinde görece sağlıklı bir ürün yiyeyim, tadı güzel olsun, bununla da kalmasın baya baya doyursun derseniz denemenizi önerdiğim ürün.

  50 gramcık şey nasıl bu kadar doyurucu olabiliyor insan hayret ediyor.
 • aracımın torpidosunda muhakkak bir tane buulunur, basket maçı çıkışında bitap düşmüş bünyeler için birebir. power almond olanını tavsiye ederim.
 • şeker ve yağ ilavesiz, herhangi bir katkı ve koruyucu olmadığını belirten %100 doğal olduğunu iddaa eden protein bar markasıdır. 3 çeşidi mevcuttur: choco light, choco dark ve power.
 • küçüle küçüle miniq2go olmuş protein bar.
hesabın var mı? giriş yap